منو سایت

مدیریت گروه های WhatsApp نسخه جدید واتس اپ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مدیریت گروه های WhatsApp نسخه جدید واتس اپ

اخیراً یک ویژگی جدید مدیریت گروه واتس اپ در اختیار کاربران قرار گرفته است. این پیام رسان محبوب در حال آزمایش ویژگی جدیدی به نام است گروه در حال انقضا این برای گروه ها است. همانطور که مشخص است، این ویژگی به کاربر یادآوری می کند که پس از مدتی یک گروه را حذف کند.

امکان مدیریت گروه های واتس اپ

نحوه عملکرد ویژگی Expiring Groups در برنامه Whats

نحوه عملکرد ویژگی Expiring Groups در برنامه Whats

تصور کنید که برای یک رویداد یا برنامه خاص مانند تولد یا سمینار، یک گروه در واتساپ form پس از پایان مراسم، گروه بلااستفاده می ماند، اما تا زمانی که مدیر گروه آن را حذف نکند یا همه اعضا از گروه خارج شوند، باقی می ماند.

با استفاده از قابلیت جدید مدیریت گروه واتس اپ، مدیر گروه می تواند مهلتی برای حذف آن تعیین کند. واتس اپ بتا برای آیفون در حال حاضر گزینه هایی را برای گروه ها ارائه می دهد که پس از یک روز، یک هفته و حتی یک تاریخ خاص منقضی می شوند. پس از زمان تعیین شده، واتس اپ از کاربر می خواهد که گروه را حذف کند. به این معناست این کار را به طور خودکار انجام نمی دهد.

همانطور که توسط WABetaInfo ذکر شده است، این ویژگی واتس اپ در حال توسعه است و در به روز رسانی های بعدی برای کاربران واتس اپ عرضه خواهد شد. حتی در آخرین نسخه بتا WhatsApp، این گزینه جدید ممکن است در دسترس نباشد.

علاوه بر گروه‌های منقضی، واتس‌اپ در حال آزمایش گزینه جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد لایک کنند تلگرام و iMessage برای ویرایش پیام های ارسالی. علاوه بر این، یکی دیگر از ویژگی های جدید در حال آزمایش است که امکان ارسال پیام بین تعداد زیادی از کاربران را فراهم می کند. عملکرد این قابلیت همانند کانال های تلگرام است. در زیر تصویری از نحوه عملکرد گروه مدیریت ارائه شده توسط WABetaInfo است:

نحوه عملکرد ویژگی Expiring Groups در برنامه whats

نحوه عملکرد ویژگی Expiring Groups در برنامه whats

اخبار جدید واتس اپ

اوایل سال جاری، واتس‌اپ پشتیبانی از تماس تصویری تصویر در تصویر را در به‌روزرسانی نسخه iOS خود اضافه کرد. به این ترتیب، کاربران می توانند برنامه دیگری را در دستگاه iOS خود بدون قطع تماس تصویری باز کنند. اخیراً در یک ویژگی جدید در اپلیکیشن آیفون، می توانید با استفاده از عکس های خود استیکر بسازید.

می توانید برنامه ریزی کنید واتس اپ به صورت رایگان از اپ استور دانلود کنید و توانایی جدید مدیریت گروه های واتس اپ را تجربه کنید. برای نصب آن، به یک آیفون با iOS 12 یا بالاتر نیاز دارید.