منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • معرفی اکانت Duolingo Plus; چگونه کار می کند و چه امکاناتی دارد

معرفی اکانت Duolingo Plus; چگونه کار می کند و چه امکاناتی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معرفی اکانت Duolingo Plus; چگونه کار می کند و چه امکاناتی دارد

اگر قصد یادگیری زبان انگلیسی یا زبان دیگری را دارید؛ یا می‌خواهید سطح زبان خود را بهبود ببخشید، اپلیکیشن یادگیری زبان Duolingo یک ابزار یادگیری از راه دور خوب است. در این مقاله توسط آنارماگوس با ما همراه باشید تا نحوه عملکرد Duolingo و مزایای حساب Duolingo Plus را به شما معرفی کنیم.

Duolingo چیست؟

Duolingo چیست؟

Duolingo چیست؟

پاسخ به این سوال به زبان آموز بستگی دارد. پاسخ یک دانش آموز این است که Duolingo راه خوبی برای یادگیری یک زبان جدید است. پاسخ یک معلم این است که Duolingo به آنها کمک می کند تا دانش آموزان را بهتر آموزش دهند.

پاسخ ما این است که Duolingo یادگیری زبان دوم را سرگرم کننده و جذاب می کند. Duolingo با بیش از 300 میلیون کاربر، محبوب ترین برنامه یادگیری زبان و پربارگیری ترین نرم افزار آموزشی در جهان است. هدف اصلی این پلتفرم این است که یادگیری زبان برای همه لذت بخش، سرگرم کننده و قابل استفاده باشد.

نحوه کار Duolingo مانند یک بازی است و اثربخشی آن از نظر علمی ثابت شده است. علاوه بر این، او آزمون زبان انگلیسی خود را ایجاد کرده است که بسیار ساده و ارزان است. این آزمون توسط بیش از 2000 موسسه معتبر تایید و پذیرفته شده است.

Duolingo چگونه کار می کند؟

Duolingo چگونه کار می کند؟

Duolingo چگونه کار می کند؟

در ابتدا لازم است Duolingo برای تلفن های همراه iOS یا اندروید یا از طریق نسخه وب دانلود کنید Duolingo.com از تلفن همراه یا کامپیوتر خود به آن دسترسی داشته باشید. شاید برای شما سوال پیش بیاید که آیا باید از Crown Levels استفاده کنید یا خیر؟ شما می توانید پیشرفت تحصیلی خود را با Crown Levels شخصی کنید. اما این سوال را هم مطرح می کند که چه زمانی باید یک مهارت را ارتقا دهیم و آیا لازم است یا خیر!

زیرا هر دانش آموزی دارای الزامات، اهداف و تجربیات متفاوتی در فرآیند یادگیری زبان خود است، هیچ راه حلی برای همه وجود ندارد. با این حال، Duolingo پیشنهاداتی برای آموزش ویژه دارد.

هر فصل شامل مهارت های مفید است و هر مهارت دارای 5 سطح است که با سطح صفر شروع می شود. دروس انفرادی برای هر سطح موجود است. با ادامه دروس و تکمیل آزمون مهارت در پایان هر سطح، سطوح تاج را به دست می آورید. وقتی یک مهارت را به دست آورید، 5 سطح تاج دریافت خواهید کرد.

اگر می خواهید بعد از رسیدن به سطح 5 این مهارت را بیشتر تقویت کنید، می توانید از گزینه P استفاده کنیدتمرین برای تمرین بیشتر استفاده کنید. همچنین می توانید با انجام کارهای مختلف در اپلیکیشن امتیاز یا XP کسب کنید.

عملکرد راهنما در Duolingo

توابع کمکی در doulingo

توابع کمکی در doulingo

برخی از مهارت ها اطلاعات مفیدی به شما می دهند. برای این کار در مهارت سپس روی نماد لامپ ضربه بزنید. به این ترتیب بر کلمات تاکید می شود. برای پیشنهادات روی کلمه مورد نظر ضربه بزنید.

توجه: اگر می‌خواهید بر توانایی‌های خارج از حوزه تخصصی خود مسلط شوید، Duolingo به شما کمکی نخواهد کرد.

انجمن یادگیری Duolingo را بررسی کنید. این انجمن ها پر از دانش آموزانی است که می توانند به سوالات شما پاسخ دهند و شما را در این راه تشویق کنند.

Duolingo بسیاری از ویژگی های سرگرم کننده را ارائه می دهد. همچنین به دنبال Duolingo Stories به زبان های مختلف و پادکست های فرانسوی و اسپانیایی باشید.

اشتراک Duolingo Plus چیست؟

می توانید به صورت رایگان در Duolingo ثبت نام کنید و شروع به یادگیری یک زبان جدید کنید، اما با محدودیت هایی روبرو خواهید شد. با یک حساب ممتاز Duolingo Plus بخرید از جانب اناردارک فرصت های بی پایانی برای یادگیری زبان دارید. شامل ویژگی هایی مانند تمرین های نامحدود، حذف تبلیغات، تست تسلط و انتخاب بیش از 94 زبان زنده برای یادگیری.

هزینه خرید اشتراک Duolingo Plus

آیا Duolingo Plus ارزشش را دارد؟

آیا Duolingo Plus ارزشش را دارد؟

قطعا خرید اشتراک Duolingo Plus ارزش پرداخت را دارد. زیرا از این طریق به ویژگی هایی دسترسی خواهید داشت که در نسخه رایگان موجود نیستند. به عنوان مثال، شما می توانید بیش از یک زبان را همزمان آموزش دهید. همچنین می توانید پیشرفت خود را پیگیری کنید و گزارش های دقیقی از پیشرفت یادگیری خود دریافت کنید.

سایر ویژگی های حساب Duolingo Plus

Duolingo همه فرصت های یادگیری زبان را برای مشترکین خود فراهم می کند. به عنوان مثال، کاربران را ملزم می کند آنچه را که می نویسند بخوانند. بنابراین، آنها کلمات و عبارات را زودتر از سایر برنامه ها یاد می گیرند. (بیشتر برنامه ها تاکید زیادی بر نوشتن دارند)

نکته جالب در مورد Duolingo این است که فقط در مورد یادگیری فرانسوی یا آلمانی و غیره نیست، بلکه در مورد همه زبان ها است. مثلا کسی که اسپانیایی می‌خواند ممکن است با یک گزینه پرتغالی در لیست دوره‌های خود مواجه شود یا در حین تمرین زبان دیگری چیزی به زبان ایرلندی بیاموزد. مواردی از این دست باعث می شود Duolingo ارزش خرید اشتراک را داشته باشد.