منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • معرفی بهترین اپلیکیشن تماس خارجی یا بین المللی برای آیفون در سال 2022

معرفی بهترین اپلیکیشن تماس خارجی یا بین المللی برای آیفون در سال 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معرفی بهترین اپلیکیشن تماس خارجی یا بین المللی برای آیفون در سال 2022

اکثر تماس های داخلی دارای نرخ های معقول و مقرون به صرفه هستند. اما برای تماس های بین المللی به دلیل هزینه رومینگ و سایر هزینه های اضافی، قطعا قبض تلفن بالایی خواهید داشت. هزینه های رومینگ برای تماس های بین المللی هر سال در حال افزایش است. اما در دنیای امروز، این مسائل نباید مانع از تماس شما با بستگان خود در خارج از کشور یا تماس های تجاری بین المللی شما شود. خوشبختانه گزینه های زیادی برای برقراری تماس های بین المللی وجود دارد. در ادامه این مقاله توسط آنارماگوس با ما همراه باشید تا بهترین برنامه تماس خارجی آیفون و آیپد را ارائه کنیم.

معرفی بهترین برنامه تماس خارجی برای آیفون و آیپد
معرفی بهترین برنامه تماس خارجی برای آیفون و آیپد

واتساپ این یکی از پرکاربردترین برنامه های پیام رسان در جهان است. همچنین بهترین گزینه برای تماس های بین المللی. برای جلوگیری از هزینه های هنگفت تماس های بین المللی، می توانید به راحتی با سایر کاربران این برنامه در هر نقطه از جهان در واتس اپ تماس بگیرید. همچنین، لازم نیست نگران هزینه های تلفن همراه خود باشید زیرا از داده های تلفن همراه هنگام برقراری تماس استفاده می شود. می توانید تماس های ویدیویی و صوتی در سراسر جهان برقرار کنید. اما لازم است میزان مصرف ماهانه اینترنت خود را بررسی کنید.

همچنین می توانید دستگاه خود را به Wi-Fi متصل کرده و سپس تماس بگیرید. ارتباطات واتس اپ شما به صورت سرتاسر رمزگذاری شده است و اطمینان حاصل می کند که تمام ارتباطات شما ایمن خواهد بود. ارتباط ایمن به ویژه هنگام برخورد با داده های مشتری اهمیت دارد.

قیمت: رایگان

معرفی بهترین برنامه تماس خارجی برای آیفون و آیپد
معرفی بهترین برنامه تماس خارجی برای آیفون و آیپد

طرح Talk360 نرخ های مقرون به صرفه تری برای تماس های بین المللی دارد. همانطور که در بالا گفتیم، تماس های واتس اپ مستلزم این است که گیرنده یک اتصال اینترنتی پایدار داشته باشد. اما با Talk360 می توانید بدون اتصال به اینترنت با گیرنده تماس بگیرید.

با این اپلیکیشن می توانید با تلفن ثابت، ثابت و تلفن های هوشمند تماس بین المللی برقرار کنید. شما تنها کسی هستید که برای برقراری تماس باید برنامه را نصب کنید، نه گیرنده.

برای تست این سرویس، یک دقیقه مکالمه رایگان دریافت خواهید کرد. در نتیجه، شما به راحتی می توانید با هر نقطه از کره زمین تماس بگیرید. مانند بسیاری از برنامه های تماس بین المللی، Talk360 از Voice over Internet Protocol (VoIP) استفاده می کند و تماس ها را از طریق اینترنت به گیرنده هدایت می کند. این برنامه از طریق یک دروازه به شبکه عمومی تلفن سوئیچ شده (PSTN) متصل می شود. بنابراین می توان آن را با اتصال به اینترنت یا تلفن های سنتی به گیرنده ها متصل کرد.

بنابراین، فقط تلفن تماس گیرنده نیاز به نصب برنامه دارد. چه گیرنده تلفن هوشمند یا تلفن ثابت داشته باشد، تماس های بین المللی با کیفیتی خواهید داشت.

قیمت: یک دقیقه تماس آزمایشی رایگان (شروع اشتراک از 1.99 دلار.)

3- اسکایپ

معرفی بهترین برنامه تماس خارجی برای آیفون و آیپد
معرفی بهترین برنامه تماس خارجی برای آیفون و آیپد

Skype یکی دیگر از خدمات Voice over Internet Protocol (VoIP) است که برقراری تماس های بین المللی رایگان را آسان می کند. با کمک این برنامه می توانید تماس صوتی و تصویری رایگان با سایر کاربران اسکایپ و همچنین تماس گروهی با حداکثر 10 نفر برقرار کنید.

استفاده از این برنامه آسان است و نیازی به دانش قبلی ندارد. این برنامه چندین مزیت مانند کنترل از راه دور به افراد دیگر، اشتراک گذاری صفحه نمایش، چت جلسه و موارد دیگر دارد. برگزاری جلسات از راه دور در اسکایپ این یک تجربه خوب است و برنامه های دیگر را شکست می دهد. از Skype برای برقراری تماس های بین المللی با کیفیت استفاده کنید.

اگر با کسی بیرون اسکایپ تماس بگیرید، برای دریافت شارژ باید صبر کنید. با این حال، این شرکت در مورد نرخ تماس خود باز است و بسته های ماهانه با دقیقه نامحدود ارائه می دهد.

قیمت: تماس رایگان اسکایپ به اسکایپ (شروع اشتراک از 3.49 دلار)

4- فیس تایم

معرفی بهترین برنامه تماس خارجی برای آیفون و آیپد
معرفی بهترین برنامه تماس خارجی برای آیفون و آیپد

با استفاده از برنامه داخلی زمان رویارویی می توانید با کاربر دیگری از این برنامه در دستگاه های iOS تماس بگیرید. این برنامه به شما امکان برقراری تماس تصویری و صوتی بین دستگاه های iOS را می دهد.

به جز چند کشور، می‌توانید از این برنامه برای تماس با هر کسی در جهان با اتصال Wi-Fi یا داده تلفن همراه استفاده کنید. برای برقراری تماس بین المللی رایگان، باید شماره تلفن یا شناسه FaceTime دوست یا خانواده خود را شماره گیری کنید.

FaceTime چندین ویژگی جذاب دارد که آن را به یکی از بهترین برنامه ها برای تماس های بین المللی تبدیل می کند.

  • پشتیبانی از تماس صوتی و تصویری
  • یک جلسه FaceTime با حداقل 32 نفر به طور همزمان برگزار کنید
  • سازگار با iOS 10 به بعد
  • پشتیبانی از زبان های بین المللی از جمله روسی، اسپانیایی، عربی و ترکی.

برای ثبت نام در FaceTime فقط به یک Apple ID نیاز دارید.

قیمت: رایگان

5- ربتل

معرفی برنامه های تماس خارجی برای آیفون و آیپد
معرفی برنامه های تماس خارجی برای آیفون و آیپد

برنامه Rebtel منحصر به فرد است زیرا به شما امکان می دهد بدون نیاز به اینترنت موبایل یا وای فای با بیش از 53 کشور تماس بین المللی رایگان برقرار کنید. Rebtel از شماره های محلی برای برقراری ارتباط با سایر کاربران استفاده می کند. Rebtel از نظر کیفیت تماس بین المللی از سایر برنامه ها پیشی می گیرد. همچنین یک طرح خدمات تلفن سنتی ارائه می دهد که به خوبی کار می کند و استفاده از آن ساده و آسان است. مهمتر از همه، نرخ تماس های بین المللی فوری بسیار پایین است.

Rabtel دارای یک ویژگی منحصر به فرد به نام Red Box است که به شما امکان می دهد تماس ها را مطابق با نیاز خود شخصی سازی کنید.

قیمت: رایگان، اشتراک از 6.99 دلار شروع می شود.

6- Google Voice

معرفی برنامه های تماس خارجی برای آیفون و آیپد
معرفی برنامه های تماس خارجی برای آیفون و آیپد

سرویس Google Voice یکی از سرویس های ارتباطی گوگل است که در سال 2009 توسط این شرکت ارائه شده است که با استفاده از این سرویس علاوه بر ارسال و دریافت پیام، می توانید از تماس صوتی از طریق اینترنت نیز استفاده کنید. همچنین می توانید همزمان از شماره Google Voice به یک یا چند گوشی هوشمند یا دستگاه متصل شوید. پس فرقی نمی کند که از این شماره در تلفن همراه و لپ تاپ یا هر دستگاه دیگری استفاده کنید! با این امکانات کار شما آسان می شود.

با خرید شماره مجازی Google Voice، شما یک شماره مجازی دائمی دارید. با استفاده از این شماره، می توانید تماس بگیرید، پیام ارسال و دریافت کنید، اکثر برنامه های کاربردی معتبر را نصب و اجرا کنید. شما همچنین می توانید یک اپل آیدی با شماره مجازی ایجاد کنید!