منو سایت

معرفی حالت کم مصرف در اپل واچ با WatchOS 9

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معرفی حالت کم مصرف در اپل واچ با WatchOS 9

اپل در یک رویداد ویژه خیلی دور سه نسخه جدید اپل واچ را معرفی کرد. اپل واچ اولترا، اپل واچ سری 8 و نسل دوم اپل واچ SE. این شرکت اعلام کرد که مدل های جدید دارای حالت کم مصرف برای افزایش عمر باتری هستند. خوشبختانه این تابع با watchOS 9 همچنین برای مدل های قدیمی اپل واچ در دسترس خواهد بود. ویژگی Low Power Mode برای اولین بار به عنوان یکی از ویژگی های watchOS 9 شایعه شد. با این حال، زمانی که در به روزرسانی های ژوئن WWDC2022 وجود نداشت، برخی معتقد بودند که اپل آن را منحصر به مدل های جدید اپل واچ خواهد کرد.

در طی سخنانی در رویداد 6 سپتامبر، اپل عملکرد حالت کم مصرف به عنوان یکی از ویژگی های اپل واچ سری 8 و اپل واچ اولترا معرفی شده است. علاوه بر این، اپل واچ سری 4 و کاربران جدیدتر از هفته آینده این ویژگی را با به‌روزرسانی نرم‌افزاری دریافت خواهند کرد.

ویژگی جدید صرفه جویی در انرژی در watchOS 9
ویژگی جدید صرفه جویی در انرژی در watchOS 9

در حال حاضر، مدل های جدید اپل واچ دارای قابلیتی به نام حالت کم مصرف هستند. این ویژگی تمام ویژگی های اپل واچ را خاموش می کند و فقط زمان صرفه جویی در باتری را نشان می دهد. این حالت بیشتر برای مواقع اضطراری است که کاربران برای دسترسی به برنامه ها و سایر ویژگی ها نیاز به راه اندازی مجدد اپل واچ دارند.

اپل می گوید این ویژگی زمانی مفید است که شما در یک سفر طولانی یا برای مدت طولانی دور از خانه هستید. شما به راحتی می توانید این حالت را از طریق Control Center فعال یا غیرفعال کنید.

این مقالات را نیز بخوانید:

اپل می‌گوید حالت کم مصرف با watchOS 9 ارائه می‌شود. این به‌روزرسانی برای Apple Watch Series 4 و بعداً از ۱۲ سپتامبر با iOS 16 در دسترس خواهد بود.

مقایسه عملکرد حالت کم مصرف در ساعت های جدید اپل

ویژگی حالت کم مصرف در Apple Watch Ultra
ویژگی حالت کم مصرف در Apple Watch Ultra

این ویژگی جدید عملکردی مشابه ویژگی موجود در iOS برای آیفون دارد. در اپل واچ سری 8 و SE و اپل واچ سری 4 به بعد (با آپدیت watchOS 9)، عمر باتری از 18 ساعت به 36 ساعت افزایش می یابد. یا این اپل واچ اولترا عمر باتری استاندارد آن 36 ساعت است و با حالت کم مصرف به 60 ساعت افزایش می یابد!

این یک ویژگی عالی برای یک ساعت هوشمند است. یعنی عمر باتری چند روزه! تصور کنید در دومین روز کوله پشتی خود هستید، یا در آخرین مرحله یک ماراتن چندگانه، یا غواصی در کنار صخره های مرجانی هستید، آخرین چیزی که می توانید به آن فکر کنید تمام شدن عمر باتری است. با عمر باتری بیشتر از همیشه، می توانید سخت ترین شرایط را پشت سر بگذارید.

نظر شما در مورد عمر باتری متفاوت است اپل واچ اولترا سایر ساعت های اپل چطور؟ نظرات خود را با ما در نظرات به اشتراک بگذارید.