منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • معرفی و دانلود بهترین نرم افزار بانکی برای آیفون ios اپ استور ایزانی برای آیفون

معرفی و دانلود بهترین نرم افزار بانکی برای آیفون ios اپ استور ایزانی برای آیفون

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معرفی و دانلود بهترین نرم افزار بانکی برای آیفون ios اپ استور ایزانی برای آیفون

امروزه خدمات الکترونیکی و نرم افزارهای موبایل برای کاهش اتلاف وقت، پول و انرژی در خدمت مردم قرار گرفته اند. تا چند سال پیش، کمتر کسی فکر می‌کرد روزی برسد که مردم بتوانند به راحتی امور بانکی مانند کارت به کارت، شارژ و پرداخت قبض و غیره را انجام دهند. از خانه، محل کار یا سفر از طریق برنامه های پرداخت. با تشکر از گوشی های هوشمند اندروید و iOS این تکامل از بانکداری تلفنی، بانکداری اینترنتی و کدهای دستوری USSD آغاز شد و به برنامه های پرداخت آنلاین رسید. در ادامه این مقاله بهترین نرم افزارهای بانکی آیفون را ارائه می دهیم. با ما بمان.

بهترین نرم افزار بانکداری آیفون

معرفی بهترین نرم افزار بانکی برای آیفون

مورد استفاده قرار گرفته درخواست برای درخواست علاوه بر دسترسی به کلیه خدمات *733#، می توانید با اسکن بارکد خوان، به امکانات کامل تری مانند صورت وضعیت، پرداخت قبوض شهری مانند قبض آب، برق، گاز و موبایل دسترسی داشته باشید. کارت به کارتخرید انواع خدمات بیمه شخص ثالث، خرید بلیط قطار، پرداخت بدون کارت، خرید سیم کارت اپتل، شرکت در مسابقات و جشنواره ها.

 • اپلیکیشن پرداخت بانک تجارت:

اپلیکیشن پرداخت بانک تجارت برای آیفون، این یکی از کامل ترین همراهان بانکی در نسخه iOS است که منتشر شده است. برای بهره مندی از خدمات این برنامه کافی است به نزدیکترین شعبه بانک تجارت مراجعه کنید.

خدمات و ویژگی های این برنامه: انتقال وجه، صورتحساب، پرداخت قبض، خرید بسته های اینترنتی، خیریه، اخذ موجودی و گردش حساب، ارسال فاکتور به ایمیل، مدیریت حساب های منبع و مقصد، پرداخت قبوض شرکت های خدماتی، انتقال وجه با شناسایی و پایداری، مدیریت پیامک فوری روی حساب، باز کردن قفل با حسگر اثر انگشت، غیرفعال کردن خدمات آفلاین در حساب کارت.

 • نرم افزار بانک ملی:

بانک ملی یکی از اولین بانک های ایران است. این بانک برای رفاه و آسایش مشتریان خود می باشد نرم افزار بانک ملی برای آیفون به کاربران iOS خدمات زیر را ارائه می دهد:

انتقال حساب به کارت، دریافت اطلاعات تسهیلات، کاتر حساب، خرید و دریافت اطلاعات کارمزد، بررسی مانده حساب و گردش مالی، انتقال به حساب دیگر (سیبا)، انتقال بین بانکی (پایا)، تسهیلات پرداخت، تعیین مبلغ چک، پرداخت قبض، پیام مفقود شده ، شعبه یاب.

 • نرم افزار موبایل بانک آینده:

با کارت یا همراه بانکی آینده برای آیفون این نرم افزار ساده، کاربردی و رایگان برای انجام بانکداری الکترونیکی است. تنها با داشتن رمز دوم بر روی کارت بانکی خود می توانید از طریق کارت موبایل و با استفاده از تمامی کارت های عضویت شبکه شتاب، امور بانکی خود را انجام دهید.

این مقالات را نیز بخوانید:

مهمترین ویژگی های نرم افزار بانکی آینده: انتقال وجه از کارت به کارت، اعلام موجودی کارت، افزودن کارت با فناوری OCR، پشتیبانی اپل واچ، فرآیند خرید و پرداخت، مدیریت دستگاه های فعال، خرید شارژ و اینترنت، پرداخت قبض، مدیریت کارت های مبدا و مقصد، ورود با رمز عبور و اثر انگشت، خیریه، همگام سازی حساب با تلفن جدید، شناسایی خودکار شماره کارت مقصد از متن کپی شده.

 • نرم افزار بانک پاسارگاد:

بانک پاسارگاد نرم افزار همراه بانک خود را از دیگر خدمات خود برای گوشی های iOS ارائه می کند. با در دست داشتن گوشی هوشمند می توانید به صورت 24 ساعته از خدمات این برنامه استفاده کنید. خدمات و ویژگی ها نرم افزار بانک پاسارگاد برای آیفون : پشتیبانی از سپرده های چند ارزی، نمایش جدول گردش سپرده، امکان اشتراک گزارش، امکان انتقال پول درون بانکی و بین بانکی، امکان انتقال پول بدون مشکل، دریافت موجودی کارت، پرداخت قبوض با اسکن بارکد، قابلیت برای دریافت 10 تراکنش آخر، پرداخت تسهیلات .

 • نرم افزار بانک گردشگری:

با دانلود نرم افزار پرداخت بانک گردشگری برای آیفون شما می توانید تمامی خدمات بانکی را بدون حضور در پیشخوان بانک یا خودپرداز انجام دهید. این بانک ها خدمات سپرده و کارت را برای iOS ارائه می کنند. از جمله این خدمات می توان به بررسی موجودی و صورت حساب، انتقال کارت به کارت، خدمات حساب و صورتحساب، دریافت کد شبا، درخواست مسدودسازی کارت، بررسی صورتحساب اشاره کرد.

 • نرم افزار بانک قوامین:

بانک قوامین یکی از بانک های تازه تاسیس کشورمان است. این بانک در سال 1396 با بانک سپه همکاری کرد و نرم افزار خود را برای انجام بانکداری الکترونیکی معرفی کرد. مشخصه نرم افزار بانک قوامین برای آیفون : خرید شارژ، پرداخت قبض، ورود به برنامه اثر انگشت، لیست کارت مشتری، ثبت 1000 عملیات اخیر، اشتراک تراکنش، گردش کارت و صورتحساب، پیام موجودی، مسدود کردن کارت، کمک خیریه، لیست با چک های اختصاص داده شده به حساب و مشاهده وضعیت بررسی ، پرداخت قبوض و تخلفات رانندگی.

 • نرم افزار بانک سامان:

نام اختصاصی همراه بانک سامان برای آیفون و- هرکسی که نرم افزار بانک سامان را روی گوشی های iOS خود نصب کرده باشد، خواه مشتری بانک سامان باشد یا نباشد، می تواند با نام کاربری و رمز عبور از خدمات عمومی بانک استفاده کند. خدمات این برنامه عبارتند از: پرداخت قبوض و عوارض شهرداری، دریافت شماره شبا، مشاهده سوابق تراکنش حساب، مشاهده کارت شعب، خرید شارژ مستقیم، اخذ اطلاعات تسهیلات و مشارکت، انتقال سپرده و پرداخت، هزینه خرید، دریافت اطلاعات مربوط به حرکت حساب، امکان مسدود کردن برداشت کارت

 • نرم افزار بانک پارسیان:

نرم افزار موبایل بانک پارسیان (PMB) ابزاری کاربردی برای استفاده 24 ساعته مشتریان این بانک می باشد. ویژگی ها و قابلیت های این برنامه: اطلاع از سه تراکنش آخر حساب، انتقال از حساب به کارت، ارسال فاکتور به ایمیل، استفاده از اکثر کارت های بانکی، پرداخت اقساط، مسدود کردن کارت، پرداخت قبوض و خرید شارژ، بررسی موجودی حساب، تعیین مبلغ چک، انتقال پول بین بانکی، اطلاعات دریافت اطلاعات، نرخ ارز، درخواست چک.

 • نرم افزار بانک مسکن:

بانک مسکن نیز مانند سایر بانک ها در صدد گسترش و تسهیل خدمات خود است نرم افزار بانک خانه برای آیفون امکانات و خدمات این برنامه را ارائه کرده است: امکان انتقال وجه به کارت های مربوط به شتاب، امکان ثبت حساب و کارت های پرکاربرد، امکان استفاده از طریق پیامک و اینترنت، خرید شارژ، به روز رسانی خدمات کارت و حساب کاربری، امکان تغییر رمز حساب، پرداخت قبض از طریق بارکد خوان. ، امکان پرداخت ساتنا و پایا، مشاهده صورت وضعیت تسهیلات، مشاهده سه شارژ آخر، واریز یارانه و سی تراکنش آخر.