منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • موفقیت برنامه Trades با عبور از مرز 100 میلیون دنبال کننده

موفقیت برنامه Trades با عبور از مرز 100 میلیون دنبال کننده

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
موفقیت برنامه Trades با عبور از مرز 100 میلیون دنبال کننده

اکنون پس از گذشت 4 روز از راه اندازی برنامه تجارت اینستاگرام، کاربران آن که متشکل از طبقات مختلف مردم در سراسر جهان از جمله دارندگان اکانت اپل و سایرین هستند. بیش از 100 میلیون کاربر. در این مقاله توسط آنارماگوس این موضوع را بررسی خواهیم کرد.

به گفته بسیاری از طرفداران اپلیکیشن Trades و اینستاگرام اپل، لحظه شکوه تریدز زمانی خواهد بود که فیل شیلر (مسئول اپ استور و رویدادهای اپل) برای پیوستن به معاملات.

شیلر اکانت اینستاگرامی ندارد زیرا زمانی که اپلیکیشن برتر آیفون تمامی فیلترها را برای گوشی های اندرویدی حذف کرد، آن را حذف کرد. او سپس اکانت توییتر خود را حذف کرد و پس از مدتی با اکانت همراه شد ماستودون دوباره ظاهر شد

جالب اینجاست که تا به حال هیچ اکانت اپلی فقط روی ماستودون وجود نداشت، اما از طرفی در حال حاضر و در کمتر از 4 روز از راه اندازی برنامه Threads، تعداد اکانت های اپل که به Threads پیوسته اند به .

اکانت های اپلی و اینستاگرام

در میان حساب‌های اپل، حساب اپل نیوز برای اولین بار به Trades ملحق شد. پس از آن اکانت های Shazam، Apple Books، Apple Music و Beats by Dre نیز به کاربران Trades پیوستند.

به نظر می رسد که کاربران برنامه Trades در مدت زمان کوتاهی بسیار افزایش خواهند یافت. با توجه به اینکه تقریبا اکثر افراد جامعه از جمله کاربران اپل موزیک، اپل نیوز و … دارای اکانت اینستاگرام هستند، به راحتی می توانند از Trades استفاده کنند. تاکنون Beats نیز در Threads پست می‌فرستاد، اما سایر اکانت‌های اپل فقط حضور خود را ثبت کرده‌اند.

رشد سریع حساب های اپل که به برنامه Trades ملحق می شوند نشان می دهد که اپل به پلتفرم مذکور متعهد است. این در حالی است که اپل هرگز تعهدی به Mastodon نداشته است.

آشنا شدن نحوه استفاده از ترندهای اینستاگرام در آیفون مقاله مرتبط را ببینید.