منو سایت

نحوه استفاده از قابلیت half drop در iOS 17

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه استفاده از قابلیت half drop در iOS 17

امروزه ما از تلفن همراه خود برای انتقال و به اشتراک گذاری بسیاری از اطلاعات از جمله اطلاعات تماس و تماس استفاده می کنیم. اپل در آپدیت iOS 17 خود، ویژگی NameDrop را معرفی کرد که به دارندگان آیفون و حتی اپل واچ کمک می کند تا به سرعت و تنها با چند ضربه بر روی دستگاه خود اطلاعات مورد نظر را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. در این مقاله توسط آنارماگوس در مورد نحوه استفاده از قابلیت half drop در iOS 17 صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید…

معرفی ویژگی Half Drop در iOS 17

NameDrop یک ویژگی برای ساده سازی فرآیند به اشتراک گذاری اطلاعات تماس بین کاربران دستگاه های اپل است. با استفاده از این قابلیت نیازی به وارد کردن اطلاعات به صورت دستی یا استفاده از برنامه های خارجی نیست.

نکته: پاسخگویی NameDrop به دلیل ادغام HalfDrop با AirDrop بسیار سریع است.

برای تشکیل تیم‌های کاری، شبکه‌سازی در یک کنفرانس یا یافتن راهی برای اشتراک‌گذاری اطلاعات تماس و مخاطبین از طریق ایمیل، ویژگی نیمه‌افتاده آیفون بسیار مفید است. لازم به ذکر است که علاوه بر این تابع، تابع پوسترهای تماس همچنین در iOS 17 این به شما کمک خواهد کرد.

NameDrop چگونه کار می کند

مانند ویژگی AirDrop که از بلوتوث برای انتقال داده ها استفاده می کند، Half Drop در آیفون یا حتی اپل واچ به بلوتوث در دستگاه های موجود نیاز دارد.

قابلیت Half Drop در آیفون و اپل واچ

قابلیت Half Drop در آیفون و اپل واچ

نحوه استفاده از قابلیت نیم قطره

  1. اولین قدم برای استفاده از این قابلیت اطمینان از موجود بودن قابلیت مذکور بر روی دستگاه مورد نظر است. بنابراین، مطمئن شوید که دستگاه شما از NameDrop پشتیبانی می کند.
  2. برای انتقال داده، آیفون خود را به دستگاه مورد نظر (آیفون یا اپل واچ) نزدیک کنید.
  3. در این مرحله باید نوع اطلاعات درخواستی برای انتقال را مشخص کنید. این اطلاعات می تواند شناسه ایمیل یا عکس باشد.
  4. پس از انتخاب اطلاعات مورد نظر، بر روی گزینه بخش یا ارسال برای شروع عملیات اشتراک گذاری کلیک کنید.
  5. اکنون گیرنده باید عملیات مذکور را روی دستگاه خود تایید کند.
  6. زمانی که انتقال با موفقیت انجام شد به شما اطلاع داده خواهد شد.

لازم به ذکر است که اپل هنوز این قابلیت را برای عموم عرضه نکرده است و ممکن است تا پایان سال جاری بر روی تمامی دستگاه های اپل در دسترس باشد.

اپل در رویداد WWDC23 هدفون ویژن پرو و مک بوک ایر 15 اینچی خودش را هم لو داد. برای اطلاعات بیشتر به لینک های مربوطه مراجعه کنید.