منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه استفاده از پروکسی واتس اپ در آیفون و آیپد

نحوه استفاده از پروکسی واتس اپ در آیفون و آیپد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه استفاده از پروکسی واتس اپ در آیفون و آیپد

در سال‌های اخیر، واتس‌اپ به دلیل رابط کاربری ساده و ویژگی‌های متعددی مانند تماس‌های ویدیویی گروهی و چت‌های رمزگذاری‌شده، به یک پلتفرم محبوب تبدیل شده است. پیام های واتس اپ در برخی کشورها جایگزین پیامک شده است. با این حال، برخی کشورها (از جمله اخیراً در ایران) دسترسی به واتس اپ را به دلایل سیاسی و امنیتی ممنوع و محدود کرده اند. اگر صاحب آیفون هستید و علاقه مند به ارسال پیام در واتس اپ هستید، در ادامه این مقاله از آنارماگوس با ما همراه باشید تا نحوه استفاده از پروکسی واتس اپ در آیفون را به شما آموزش دهیم.

پروکسی چیست و چگونه کار می کند؟

پروکسی چیست؟

پروکسی چیست؟

کلمه پروکسی به معنای عامل و واسطه است. اساساً به عنوان یک واسطه بین دستگاه شما و اینترنت عمل می کند. هر پروکسی آدرس IP مخصوص به خود را دارد که با آدرس دستگاه شما متفاوت است.

اگر هنگام استفاده از پروکسی، آدرس IP خود را به عنوان آدرس خانه خود، که نشان دهنده محل زندگی شما است، در نظر بگیرید، به این صورت است که به مکان دیگری نقل مکان کرده اید و با آن آدرس در ارتباط هستید. این بدان معنی است که اگر شخصی بخواهد فعالیت های شما را ردیابی کند، نمی تواند دستگاه شما را ردیابی کند زیرا پروکسی آدرس IP اصلی شما را پنهان می کند.

ترافیک آنلاین شما از طریق یک سرور پروکسی هدایت می شود. سپس پاسخ را از وب سایتی که بازدید می کنید دریافت می کند و آن را به دستگاه شما ارسال می کند. هنگامی که از یک وب سایت بازدید می کنید، فقط آدرس IP پروکسی قابل مشاهده است، نه آدرس واقعی شما، بنابراین هویت شما پنهان می ماند.

از طریق یک پروکسی می توانید به وب سایت ها دسترسی داشته باشید و خدماتی مانند واتس اپ دسترسی ای که در آیفون شما مسدود شده است. همچنین با پوشاندن آدرس IP شما و رمزگذاری داده هایی که ارسال و دریافت می کنید، فعالیت آنلاین شما را خصوصی و محرمانه نگه می دارد.

واتساپ پروکسی چیست؟

واتساپ پروکسی چیست؟

واتساپ پروکسی چیست؟

واتس اپ اخیراً پشتیبانی پروکسی را برای کاربران این پیام رسان محبوب در سراسر جهان راه اندازی کرده است تا اطمینان حاصل کند که کاربرانش می توانند در صورت فیلتر یا مسدود شدن به این پلتفرم دسترسی داشته باشند.

به گفته واتس اپ، سرورهای این پروکسی توسط داوطلبان و سازمان هایی ایجاد شده است که به مردم کمک می کند تا ارتباط امن و رایگان داشته باشند.

پروکسی واتس اپ برای کار با واتس اپ بهینه شده است و به کاربران این امکان را می دهد تا بدون هیچ محدودیتی به تمام ویژگی های پیام رسان واتس اپ دسترسی داشته باشند و از امنیت و حریم خصوصی بالایی برخوردار شوند.

نحوه ساخت پروکسی سرور برای واتساپ پیدا می کنم

یک سرور پروکسی برای WhatsApp پیدا کنید

یک سرور پروکسی برای WhatsApp پیدا کنید

با جستجوی آنلاین در موتورهای جستجو یا رسانه های اجتماعی می توانید منبع قابل اعتمادی برای پروکسی WhatsApp پیدا کنید. در اینجا لیستی از آدرس های پروکسی ما واتساپ رایگان آورده ایم.

آیا استفاده از پروکسی قانونی است؟

هر منطقه می تواند استفاده از پراکسی ها را برای دور زدن فیلترها ممنوع کند. به عنوان مثال، استفاده از پروکسی در آمریکا قانونی است. همچنین استفاده از پروکسی هایی که در داخل کشور تولید می شوند و حتی در خارج از آن استفاده می شوند نیز قانونی است. قبل از استفاده از پروکسی، بهتر است قوانین منطقه خود را بررسی کنید.

نحوه استفاده از پروکسی واتس اپ در آیفون

واتس اپ را به آخرین نسخه به روز کنید.

  1. برنامه را باز کنید و به تنظیمات من دارم میروم سپس ذخیره سازی و داده ها ناپدید شد و پروکسی انتخاب کنید.
  2. آدرس پروکسی مورد نظر را در این قسمت وارد کنید.
نحوه وارد کردن پروکسی واتساپ در آیفون

نحوه وارد کردن پروکسی واتساپ در آیفون

  1. اگر علامت چک را مشاهده کردید، اتصال پراکسی موفقیت آمیز است.
  2. اگر هنوز نتوانسته اید از پروکسی استفاده کنید، ممکن است پروکسی که استفاده می کنید مسدود شده باشد. روی فیلد متنی ضربه بزنید و آدرس پروکسی دیگری را وارد کنید و دوباره امتحان کنید.
آدرس پروکسی واتس اپ را وارد کنید

آدرس پروکسی واتس اپ را وارد کنید

توجه: اگر در استفاده از برنامه مشکلی ندارید از پروکسی استفاده نکنید.

نتیجه

با استفاده از یک پروکسی، می توانید در کشورهایی که واتس اپ فیلتر شده است، به این برنامه پیام رسانی دسترسی داشته باشید. توجه داشته باشید که استفاده از پروکسی در کشورها و مناطق خاصی ممکن است پیامدهای قانونی داشته باشد. بنابراین قبل از استفاده از پروکسی WhatsApp قوانین محلی خود را بررسی کنید.

آشنا شدن روش‌هایی برای رفع مشکل اتصال واتس‌اپ در آیفون مقاله مرتبط را ببینید.