منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • نحوه بازنشانی و رفع مشکلات AirPods و AirPods Pro

نحوه بازنشانی و رفع مشکلات AirPods و AirPods Pro

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه بازنشانی و رفع مشکلات AirPods و AirPods Pro

اگر AirPods یا AirPods Pro شما با مشکل مواجه شده‌اند و می‌خواهید با refresh کردن آنها مشکل را برطرف کنید، این مقاله از Enarmag نحوه تنظیم مجدد AirPods و AirPods Pro را نشان می‌دهد.

بسته به دستگاهی که استفاده می کنید، گاهی اوقات یک روشن و خاموش کردن ساده می تواند مشکل را برطرف کند. وقتی مشکل با عنوان ادامه پیدا کرد کمی پوسیدگی شناخته شده است که برای رفع کامل مشکل قدیمی باید یک هارد ریست انجام دهید.

درست مانند هر دستگاه دیگری، بازنشانی AirPods خود به تنظیمات کارخانه باعث می شود آنها احساس کنند که برای اولین بار از آنها استفاده می کنید.

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید AirPods خود را به دیگری بفروشید و با این بودجه دستگاه دیگری بخرید. در این موارد، برای پاک کردن کامل اطلاعات خود از ایرپاد و همچنین جداسازی آن از Apple ID مرتبط، به روشی مطمئن نیاز دارید که در ادامه با آن آشنا خواهید شد.

نحوه بازنشانی ایرپادها به کارخانه
نحوه بازنشانی ایرپادها به کارخانه

لازم به ذکر است که تنظیم مجدد AirPods و AirPods Pro یک کار بسیار ساده است که تنها چند دقیقه طول می کشد. برای انجام این کار، باید آیفون، آی‌پد یا آی‌پد تاچ خود را با کیف شارژ در نزدیکی خود داشته باشید.

نحوه تنظیم مجدد AirPods و AirPods Pro

 • AirPods را در جعبه شارژ قرار دهید و درب آن را ببندید.
 • ایرپاد حداقل برای 30 ثانیه داخل جعبه نگه دارید؛ اگر شارژ ایرپاد کم است، باید زمان بیشتری صبر کنید.
 • جعبه شارژ را باز کنید و AirPods را روی گوش خود قرار دهید.
 • اگر آیفون شما دارای iOS 16 است و AirPods شما به آن متصل است، تنظیمات باز کنید و سپس AirPods انتخاب کنید. روی گزینه More icon که همان علامت کوچک است من در یک دایره در نزدیکی است AirPods وجود دارد، کلیک کنید. در حال حاضر در این دستگاه را فراموش کنید ضربه بزنید و یک بار دیگر استراحت را تأیید کنید.
 • اگر AirPods شما متصل است اما آیفون شما هنوز از iOS 16 پشتیبانی نمی کند، تنظیمات باز و سپس Options بلوتوث و نماد من که داخل دایره ای نزدیک است AirPods Visible را انتخاب کنید. در نهایت در این دستگاه را فراموش کنید کلیک کنید و دوباره آن را تایید کنید.
 • درب جعبه شارژ و دکمه را باز کنید من در حال راه اندازی هستم که در پشت جعبه قرار دارد به مدت 15 ثانیه فشار دهید تا چراغ جلوی جعبه کهربایی شود و سپس به رنگ سفید چشمک بزند.
نحوه تنظیم مجدد AirPods و AirPods Pro
نحوه تنظیم مجدد AirPods و AirPods Pro

این مقالات را نیز بخوانید:

پس از انجام مراحل بالا، ایرپاد شما ریست می شود و اگر می خواهید آن را به آیفون خود متصل کنید، باید آن را نزدیک دستگاه خود قرار دهید، در غیر این صورت باید درب کیس شارژ را بسته نگه دارید تا آنها را در موقعیت دیگری جفت کنید.

هنگام اتصال به دستگاه‌های Android، AirPods و AirPods Pro را بازنشانی کنید

بازنشانی ایرپاد متصل به دستگاه اندرویدی همانند مراحل بالا است، با این تفاوت که برای خاموش کردن ایرپاد، باید به لیست دستگاه های بلوتوث متصل در سیستم منوی اندروید دسترسی داشته باشید.

پس از انجام مراحل دیگر، در نهایت با دکمه پشت جعبه را فشار دهیدکار تمام می شود

AirPods Max

اگر از AirPods Max استفاده می کنید، کیس شارژی وجود نخواهد داشت، پس باید به روش دیگری وارد شود. بنابراین، برای جدا کردن Airpod Max خود از دستگاه، باید مانند بالا عمل کنید، اما همه مراحل متفاوت است.

بازنشانی کارخانه ای Airpod Max
بازنشانی کارخانه ای Airpod Max

نحوه بازنشانی AirPods Max

 • اگر AirPods Max شما متصل است و آیفون شما دارای iOS 16 است تنظیمات بروید و سپس AirPods Max خود را انتخاب کنید. گزینه یک نماد دیگر که در نماد من و داخل یک دایره در نزدیکی AirPods Max کلیک خواهید کرد. در حال حاضر در این دستگاه را فراموش کنید برای تایید قطع ارتباط کلیک کرده و تکرار کنید.
 • اگر AirPods Max شما متصل است اما آیفون شما iOS 16 را اجرا نمی کند، تنظیمات باز و سپس Options بلوتوث و نماد من که در یک دایره در نزدیکی است AirPods Max انتخاب خواهد شد. بر این دستگاه را فراموش کنید برای تأیید شکست، ضربه بزنید و دوباره ضربه بزنید.
 • دکمه شماره را فشار دهید تا آواز بخوانید و صدا را کنترل کنید و 15 ثانیه نگه دارید تا زمانی که نشانگر وضعیت دسترسی به رنگ کهربایی درآید و سپس به رنگ سفید چشمک بزند.

امیدواریم با مطالعه مقاله بالا نحوه ریست کردن AirPods و AirPods Pro را یاد گرفته باشید. اگر ایرپادهای خود را گم کرده اید، می توانید برای یافتن ایرپادهای گم شده خود به مقاله مربوطه مراجعه کنید.