منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه دریافت والپیپرهای منحصر به فرد Shazam برای iOS

نحوه دریافت والپیپرهای منحصر به فرد Shazam برای iOS

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه دریافت والپیپرهای منحصر به فرد Shazam برای iOS

زمانی که اپلیکیشن Shazam برای جستجوی آهنگ هایی که کاربران دوست دارند معرفی شد، همه را متعجب کرد که چگونه یک اپلیکیشن بدون استفاده از دستگاه دیگری می تواند موسیقی مورد علاقه خود را جستجو کرده و بیابد، اما اکنون این برنامه تقریبا در همه دستگاه ها وجود دارد. دریافت تصاویر پس زمینه منحصر به فرد Shazam افراد بیشتری را به این برنامه جذب کرد.

علیرغم اینکه اپلیکیشن شیزم از قبل به عنوان یک اپلیکیشن کامل در زمینه جستجوی موسیقی شناخته شده است، اما ویژگی جدیدی اضافه شده است که به مردم کمک می کند بدون پرداخت هزینه اضافی، والپیپر هنرمند مورد علاقه خود را از طریق Shazam روی آیفون و اپل واچ خود دانلود کنند. در این مقاله از Enarmag نحوه انجام این کار را توضیح دادیم.

برنامه Shazam برای آیفون
برنامه Shazam برای آیفون

والپیپر اختصاصی Shazam

اکنون با آپدیت نهایی اپلیکیشن Shazam، علاقه مندان به موسیقی می توانند والپیپرهایی را برای هنرمندان مورد علاقه خود دانلود کنند. Tai Verdes Wallpaper اولین والپیپر انحصاری است که طرفداران این خواننده مشهور می توانند روی آیفون و اپل واچ خود دانلود کنند. این هنرمند از والپیپر مذکور برای تبلیغ کنسرت خود استفاده کرده بود.

تصویر زمینه هنرمند محبوب تای وردس
تصویر زمینه هنرمند محبوب تای وردس

لازم به ذکر است که علاوه بر والپیپر هنرمند محبوب Tai Verdes، سایر هنرمندان نیز در آینده و به مرور زمان والپیپرهای مخصوص به خود را برای استفاده کاربران iOS خواهند داشت.

این مقالات را نیز بخوانید:

نحوه دانلود والپیپرهای اختصاصی Shazam برای آیفون و اپل واچ

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که برای دسترسی به والپیپر هنرمند مورد علاقه خود، باید به صفحه رسمی آن هنرمند در اپلیکیشن Shazam مراجعه کنید. برای مثال با کلیک بر روی Tai Verdes Shazam می توانید به راحتی به والیبال استثنایی این هنرمند محبوب را در نظر بگیرید.

دانلود والپیپرهای اختصاصی Shazam برای iOS
دانلود والپیپرهای اختصاصی Shazam برای iOS

مراحل انجام کار در زیر آورده شده است:

  • در برنامه آیفون برنامه Shazam راه اندازی
  • به قسمت صفحه هنرمند یا به صفحه هنرمند مورد نظر بروید. در این بخش با دانلودهای انحصاری که پر از والپیپرهای اختصاصی این هنرمند برای صفحه ساعت آیفون یا اپل واچ شماست.
  • با کلیک بر روی مرورپیش نمایش تصویر زمینه انتخاب شده روی صفحه قفل آیفون و صفحه ساعت اپل واچ نشان داده می شود که در صورت نامناسب بودن می توان آن را تغییر داد.

مطمئناً از یادگیری نحوه دانلود والپیپرهای اختصاصی Shazam خوشحال خواهید شد، اگر از طرفداران پر و پا قرص موسیقی هستید و می خواهید در مورد اشتراک گذاری آهنگ مورد علاقه خود در Apple Music اطلاعات بیشتری کسب کنید، روی لینک مربوطه کلیک کنید.

لازم به ذکر است که در مقاله دیگری از Enarmag به نحوه ساخت والپیپر برای آیفون و مک با برنامه Acrylic پرداخته ایم که برای اطلاعات می توانید به آن مراجعه کنید.