منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه روشن و خاموش کردن پست صوتی زنده آیفون

نحوه روشن و خاموش کردن پست صوتی زنده آیفون

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه روشن و خاموش کردن پست صوتی زنده آیفون

ویژگی پست صوتی زنده آیفون یک ویژگی جدید است که در آپدیت iOS 17 ارائه می شود. این ویژگی مفید به حل مشکل تماس از دست رفته کمک می کند و همچنین می توانید تعیین کنید که چه زمانی به تماس گیرندگان پاسخ دهید. در این مقاله توسط آنارماگوس در مورد نحوه استفاده و خاموش/روشن کردن این ویژگی بحث خواهیم کرد.

ویژگی Live Voicemail در آیفون در iOS 17 چیست؟

Live Voicemail یک ویژگی جدید پست صوتی است که فوراً پیام های صوتی را رونویسی می کند. یعنی هر بار که تماسی به پست صوتی ارسال می شود، می توانید متن پیام شخص را به صورت لحظه ای مشاهده کنید و در صورت لزوم به تماس او پاسخ دهید.

این ویژگی به شما کمک می کند تا به سرعت با مسائل مهم برخورد کنید. حتی اگر در ابتدا قصد دریافت پیام و پاسخ را ندارید. پست صوتی زنده پست صوتی به صورت محلی در آیفون شما پردازش می شود و به اپل ارسال نمی شود. تماس‌هایی که توسط اپراتورها به‌عنوان هرزنامه شناسایی می‌شوند به‌عنوان پست صوتی زنده ظاهر نمی‌شوند و بلافاصله رد می‌شوند.

لازم به ذکر است که این قابلیت در حال حاضر تنها در کانادا و ایالات متحده آمریکا موجود است.

نحوه استفاده و روشن/خاموش کردن قابلیت Live Voicemail در آیفون

  • توانایی پست صوتی زنده آیفون به طور پیش فرض با iOS 17 فعال است. برای اینکه ابتدا آن را در آیفون خود خاموش کنید تنظیمات رفته، تلفن انتخاب کنید و دکمه بزنید پست صوتی زنده خاموش شد
  • وقتی تماسی دریافت می‌کنید و آن را بدون پاسخ رها می‌کنید یا آن را به پست صوتی می‌فرستید، نماد تلفن و ضبط را در جزیره دینامیک یا در بالای آیفون خود خواهید دید.
  • برای رفتن به رونوشت پست صوتی زنده، روی نماد تلفن ضربه بزنید.
  • اکنون می توانید تصمیم بگیرید که تماس گیرنده را مسدود کنید، به تماس پاسخ دهید یا به او اجازه دهید پست صوتی را تکمیل کند. همچنین می توانید هر زمان که بخواهید از پایین به بالا بکشید پست صوتی زنده برو بیرون
قابلیت Live Voicemail در آیفون

قابلیت Live Voicemail در آیفون

نظر شما در مورد این ویژگی جدید چیست؟ iOS 17 چیست؟ آیا آن را مفید می دانید یا آن را خاموش می کنید؟ نظرات خود را با ما در نظرات به اشتراک بگذارید. اگه بخوای با یکی دیگه ویژگی ها و تغییرات iOS 17 آشنا شوید، روی مقاله مرتبط کلیک کنید.