منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نسخه iOS بانکینو و ارائه کلیه خدمات این بانک مجازی

نسخه iOS بانکینو و ارائه کلیه خدمات این بانک مجازی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نسخه iOS بانکینو و ارائه کلیه خدمات این بانک مجازی

در دنیای امروز که اساس کار روزانه بسیاری از افراد بر فضای دیجیتال و دنیای مجازی استوار است، داشتن بانکی که خدمات آنلاین ارائه می دهد و نیازی به حضور فیزیکی کاربران و مشتریان ندارد بسیار کاربردی است. این بانک مجازی، بانکینو بانکینو یکی از بزرگترین بانک های مجازی متعلق به بانک خاورمیانه و تحت نظارت بانک مرکزی است که به صورت شبانه روزی به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد و در هر ساعت از شبانه روز با iOS یا اندروید قابل دسترسی است. نسخه بانکینو و سوالات و مشکلات آنها را حل کرد.

امنیت مشتریان در این بانک دیجیتال، از هوش مصنوعی برق تضمین شده است. به عبارت دیگر احراز هویت بیومتریک و همچنین الگوریتم های ویژه ای که ایجاد شده است به تامین امنیت مشتریان این بانک کمک می کند. دارندگان دستگاه های iOS با دانلود بانکینو برای آیفون و سپس نصب آن بر روی دستگاه خود، می توانند به صورت آنلاین و مجازی تمامی کارهای بانکی خود از جمله افتتاح حساب، گرفتن کارت، انتقال وجه، برداشت وجه و موارد دیگر را انجام دهند.

بانکینو را برای آیفون دانلود و نصب کنید
بانکینو را برای آیفون دانلود و نصب کنید

لازم به ذکر است که مراجعه کنندگان به بخش تنظیمات امنیتی کارت در اپلیکیشن موجود بر روی تلفن همراه می توانند محدودیت هایی برای استفاده از اکانت و کارت خود ایجاد کنند که در صورت مفقود شدن کارت امنیت بالایی به آنها می دهد.

ظاهرا علاوه بر نسخه iOS بانکینو که شامل گزینه نصب بانکینو برای iOS است، نسخه اندروید این اپلیکیشن برای گوشی های هوشمند اندرویدی نیز موجود است. در واقع با پشتیبانی گسترده این بانک دیجیتال از سیستم عامل های مختلف و تامین نیازهای اولیه سرمایه گذاران از جمله امنیت و آگاهی از سوابق تراکنش ها و مواردی از این دست، افراد بیشتری برای افتتاح حساب در این بانک جذب می شوند.

مهمترین ویژگی های حساب بانکینو

  • تمامی مراحل را بصورت آفلاین و آنلاین بدون نیاز به مراجعه به بانک انجام دهید
  • کارت بانکینو عضو شبکه شتاب است و قابل استفاده در دستگاه های POS و غیره است.
  • امکان افتتاح حساب برای افراد بالای 18 سال
  • بانک خاورمیانه امنیت حساب های مشتریان را تضمین می کند
  • حفاظت از حریم خصوصی مشتری
  • بدون ضامن وام بگیرید
  • بدون نیاز به VPN

نکته: برای افتتاح حساب و شروع به استفاده از خدمات بانکینو، باید نسخه iOS بانکینو را برای دستگاه های iOS و نسخه اندروید را برای گوشی های هوشمند اندرویدی دانلود و نصب کنید، سپس یک حساب باز کنید و طبق دستورالعمل موجود در آن سرمایه گذاری کنید.

پس از مطالعه مقاله فوق، اگر قصد استفاده و بهره مندی از خدمات این بانک دیجیتال را در آیفون خود دارید، در اولین قدم بانکینو را برای iOS نصب کنید. لازم به ذکر است تهیه اپلیکیشن بانک آبی یکی دیگر از راه های بهره مندی از خدمات بانکداری الکترونیک است.