منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • نکات و ترفندهایی برای طراحی سایت حرفه ای وردپرس

نکات و ترفندهایی برای طراحی سایت حرفه ای وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نکات و ترفندهایی برای طراحی سایت حرفه ای وردپرس

این مقاله فقط برای بررسی است طراحی سایت صرافی، سفارش سایت از ایران سایت و توضیح برای وردپرس و همه این موضوعات به طور گسترده در وب مورد استفاده قرار خواهند گرفت. با ما بمان.

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت صرافی

در اینجا چند نکته امتحان شده و آزمایش شده برای کمک به طراحی موفقیت آمیز وب سایت صرافی شما آورده شده است:

با ناوبری واضح شروع کنید

صفحات خود را در دسته هایی با نام منطقی سازماندهی کنید و از اصطلاحات استاندارد در منوی خود استفاده کنید. بازدیدکنندگان نمی خواهند حدس بزنند کجا بروند. آنها نمی خواهند منظور شما را تحلیل کنند. و آنها نمی توانند برای دریافت حقایق صبر کنند.

از kegalme انگلیسی استفاده کنید

علیرغم آنچه معلم انگلیسی دبیرستان شما ممکن است فکر کرده باشد، هیچکس نمی خواهد متنی را بخواند که شبیه مقاله ترم باشد. خمیازه. طوری بنویسید که گویی مستقیماً با بازدیدکننده صحبت می کنید. وانمود کنید که یک مکالمه خصوصی دارید. از شخص دوم مانند «شما» و «ما» استفاده کنید. لحن دوستانه و غیر رسمی بهتر از لحن سختگیرانه و شرکتی است. انقباضاتی مانند “شما” و “ما” خوب هستند. اصطلاحات صنعتی نیست که بازدیدکنندگان شما ممکن است آن را درک نکنند.

بهترین شیوه های سئو را اعمال کنید

بهترین وب سایت جهان اگر کسی نتواند آن را پیدا کند، تلف می شود. اگر گوگل با استفاده از کپی بهینه شده، وب سایت شما را در رتبه بالایی قرار دهد، بلافاصله در معرض مشتریان بالقوه ای قرار خواهید گرفت که به دنبال محصول یا خدمات شما هستند. رایگان. بهینه سازی موتورهای جستجو که به درستی انجام می شود (فقط با تکنیک های کلاه سفید) بازگشت سرمایه زیادی دارد.

سفارش سایت

ارتباط دیگران را با شما آسان کنید

شما می خواهید تماس با شما را برای مشتریان، مدیران استخدام و دیگران آسان کنید. بنابراین هر بار که شخصی علاقه مند است، مجبور نیست به دنبال راه هایی برای تماس با شما باشد. بنابراین، شما باید یک صفحه تماس بسیار دقیق ایجاد کنید. چیزهایی مانند:

 • شماره تلفن
 • پست الکترونیک
 • حساب های رسانه های اجتماعی
 • شهری که در حال حاضر در آن هستید (حتی اگر دفتر دارید، می توانید یک مکان Google Maps را نیز درج کنید)
 • شماره تلفن یا آدرس ایمیل پشتیبان

از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید

اگر می خواهید محتوای بصری به خصوص در قسمت نمونه کارها ارسال کنید، مطمئن شوید که از تصاویر با کیفیت بالا استفاده می کنید. اگر در حال ساخت یک وب سایت شخصی رایگان هستید، ممکن است طراحی آن بهترین نباشد، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که گرافیک شما با کیفیت است. وقتی کمی بزرگنمایی می کنید، بررسی کنید که آیا تصویر تار می شود یا خیر. اگر چنین است، باید اندازه چاپ را افزایش دهید.

تصاویر باکیفیت تنها به معنای اندازه تصویر نیستند، بلکه به معنای ظاهر شیء در تصویر نیز هستند. اگر عکاس یا طراح هستید، مطمئن شوید که سوژه به خوبی روشن شده و از زوایای مختلف عکس گرفته شده است. این برای اطمینان از این است که بازدیدکنندگان شما می توانند تصویر را به طور کامل کاوش کنند. اگر در خانه هستید و به “من می خواهم وب سایت خود را بسازم” فکر می کنید – اکنون دوازده مرحله / نکته برای ایجاد وب سایت خود را می دانید! تنها کاری که باید انجام دهید این است که شروع به ساختن وب سایت خود کنید تا مهارت های حرفه ای خود را به رخ بکشید.

سفارش سایت

سفارش سایت

وردپرس

وردپرس را می توان به بسیاری از زبان ها نصب کرد، اما می توانید یک وب سایت چند زبانه نیز ایجاد کنید. یک وب سایت چند زبانه محتوا، محصولات و/یا خدمات را به چندین زبان در اختیار خوانندگان قرار می دهد. اگر می خواهید تجارت خود را به مناطق دیگر گسترش دهید، توصیه می شود زبان اصلی منطقه خاص را در سایت داشته باشید.

علاوه بر زبان مخاطبان هدف خود، هنگام پیکربندی سایت وردپرس چندزبانه خود، باید تفاوت های فرهنگی مخاطبان هدف خود را نیز درک کنید. زبان، لحن آنها را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که مفاهیم شما به سنت های آنها توهین نمی کند.

ویکی / وب سایت دانش

آیا می خواهید یک بخش مستندات با پایگاه دانش یا مقالات ویکی مانند اضافه کنید؟ وردپرس مزایای بسیار خوبی دارد. سه روش مختلف برای ایجاد یک سایت ویکی وردپرس وجود دارد:

 • استفاده از تم اختصاصی ویکی وردپرس برای ایجاد پایگاه دانش خود
 • شما می توانید از افزونه اختصاصی ویکی وردپرس برای ایجاد پایگاه دانش خود استفاده کنید
 • می توانید از چند قطعه کد سفارشی برای ایجاد پایگاه دانش خود استفاده کنید

مجلات و وب سایت های نشر دیجیتال

مجلات و نشریات دیجیتال می توانند ترکیبی از اخبار، داستان ها، سرگرمی ها یا انواع دیگر گزارش باشند. اگر تا به حال به عادات مرور کاربران فکر می کنید، پس اکثر وب سایت هایی که بازدید می کنند فقط برای اخبار و سرگرمی هستند، مانند The Onion. البته، شما همچنین می توانید از یک پلتفرم انتشاراتی که بر روی وردپرس ساخته شده است، درآمد کسب کنید، در بیشتر موارد از طریق تبلیغات برنامه نویسی که در صفحات ظاهر می شوند، به جای فروش محصولات و خدمات در یک صفحه.

سفارش سایت از سایت ایران

سفارش سایت از سایت ایران

اگر به این محتوا علاقه دارید، پیشنهاد اصلی من این است که به وب سایت iransite.com مراجعه کنید و خودتان از خدمات این شرکت دیدن کنید. در صورت نیاز می توانید در مورد وب سایت مورد نظر و یا سوالات خود با مشاوران این مجموعه مشورت نمایید.