منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هدست Epivision Pro را می توان در حین جراحی استفاده کرد

هدست Epivision Pro را می توان در حین جراحی استفاده کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هدست Epivision Pro را می توان در حین جراحی استفاده کرد

با معرفی هدفون اپل ویژن پرو دریچه جدیدی از بهره وری را برای افراد در موضوعات مختلف باز خواهد کرد. علاوه بر کاربردهای محل کار، می توان از آن در پزشکی نیز برای ارائه داده های حیاتی در حین جراحی استفاده کرد. به گفته یکی از پزشکان اپل ویژن پرو می تواند به پزشکان قدرت فوق العاده بدهد.

دکتر رافائل گروسمن او یک جراح عمومی با تجربه در زمینه جراحی رباتیک است و اولین فردی بود که با کمک عینک گوگل پخش زنده. او معتقد است که هدست اپل ویژن پرو با ارائه اطلاعات کلیدی در مورد وضعیت بیمار می تواند در حین جراحی کمک زیادی کند.

هدست اپل ویژن پرو می تواند به جراحان کمک کند

هدست اپل ویژن پرو می تواند به جراحان کمک کند

گروسمن درباره فناوری واقعیت ترکیبی که در حال حاضر در این هدست ها استفاده می شود WMTV8 این گفت: بنابراین، در طول یک عملیات، داده‌ها را در واقعیت ترکیبی دریافت می‌کنید و در زمان واقعی از آن استفاده می‌کنید.

وی اضافه کرد که با کمک این فناوری لازم نیست در حین کار سر خود را به مکان دیگری مانند مانیتور کامپیوتر بچرخانید. با استفاده از محاسبات فضایی، نمایشگرهای اطلاعات را می توان در هر نقطه از اتاق و جلوی چشمان کاربر قرار داد.

علاوه بر جراحی، هدست ها می توانند از راه های دیگری باعث ارتباط بیشتر بین پزشک و بیمار شوند. به عنوان مثال، می تواند به عنوان یک دستیار دیجیتال عمل کند. به گونه ای که کارهایی مانند یادداشت برداری از شرح حال یا اطلاعات سوابق بیمار را فراهم می کند.