منو سایت

هر آنچه باید درباره Apple Music Classic بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هر آنچه باید درباره Apple Music Classic بدانید

بالاخره بعد از مدت ها انتظار اپل از برنامه Apple Music Classic اپل اعلام کرد که این برنامه از 28 مارس در دسترس خواهد بود و مشترکین فعلی Apple Music می توانند به صورت رایگان از آن استفاده کنند. در ادامه این مقاله توسط آنارماگوس منتظر همه چیز در مورد برنامه جدید باشید موسیقی کلاسیک اپل ما می دانیم که با شما به اشتراک بگذاریم.

Apple Music Classic چیست؟

Apple Music Classic چیست؟

Apple Music Classic چیست؟

Apple Music Classical یک سرویس پخش موسیقی جدید است که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی جستجوی خود را برای هر قطعه موسیقی کلاسیک در بزرگترین کاتالوگ موسیقی کلاسیک جهان شخصی سازی کنید.. شما می توانید موسیقی کلاسیک مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت ممکن و قابلیت صدای فراگیر گوش دهید. Apple Music Classic در ابتدا قرار بود در سال 2022 منتشر شود، اما به تعویق افتاد. تا اینکه اپل رسما اعلام کرد که در 28 مارس عرضه خواهد شد بیش از 5 میلیون آهنگ، هزاران آلبوم انحصاری، صدها لیست پخش انتخاب شده، بیوگرافی آهنگساز، ویژگی های مرور بصری و موارد دیگر فراهم می کند

اپل می گوید: “Apple Music Classical اواخر این ماه راه اندازی می شود و کسانی که اشتراک Apple Music دارند می توانند برنامه Apple Music Classical را به صورت رایگان دانلود کرده و از آن لذت ببرند.”

اگرچه این برنامه هنوز برای دانلود در دسترس نیست، اما می توانید آن را دانلود کنید اپ استور پیش خرید کنید. این یک دانلود رایگان است (فقط برای iPhone در دسترس است، هیچ نسخه iPad در دسترس نیست) و به صورت خودکار در هنگام راه اندازی دانلود می شود.

برای استفاده از آن iOS نسخه 15.4 و بالاتر و هر مدل اشتراک Apple Music علاوه بر برنامه Apple Music Voice، به آن نیاز دارید. این برنامه را می توان در هر جایی که Apple Music در دسترس است استفاده کرد، به جز چین، ژاپن، کره، روسیه، تایوان، ترکیه، افغانستان و پاکستان.

محتوای کلاسیک Apple Music

محتوای کلاسیک Apple Music

محتوای کلاسیک Apple Music

اپل می گوید که در ابتدا برای سال 2022 و همزمان با خرید برنامه ریزی شده بود پیش صدابرای راه اندازی Apple Music Classic. اما به آن تاریخ موکول شد. این برنامه شامل بیش از 5 میلیون قطعه موسیقی کلاسیک در زمان راه اندازی خواهد بود. از موسیقی تازه منتشر شده تا آثار کلاسیک مشهور جهان، همراه با هزاران آلبوم اختصاصی، همه آن‌ها را در مجموعه Apple Music Classic خواهید یافت.

تمامی قطعات دارای بالاترین کیفیت صدا (تا 192 کیلوهرتز در 24 بیت و وضوح Hi-Res بدون اتلاف) به همراه سوابق توانایی صوتی فضایی با هم اند

به دلیل پیچیدگی نسخه های متعدد آثار کلاسیک، بخش جستجوی موسیقی کلاسیک اپل موزیک همواره مورد انتقاد کاربران علاقه مند بوده است. به همین دلیل است که اپل در این برنامه جدید و انحصاری به کاربران اجازه می دهد تا جستجوهای خود را بر اساس آهنگساز، کار، رهبر یا حتی شماره کاتالوگ شخصی سازی کنند.

علاوه بر این، این برنامه از ابرداده های کامل و دقیق برای جستجوی دقیق آنچه شما می خواهید استفاده می کند. همانطور که به موسیقی گوش می دهید، بیوگرافی آهنگساز، توضیحات آثار کلیدی و موارد دیگر را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزایا و ویژگی های Apple Music Classic

شامل Apple Music Classical است

شامل Apple Music Classical است

  • بزرگترین کاتالوگ موسیقی جهان با بیش از 5 میلیون آهنگ از آثار جدید و شاهکارهای قدیمی
  • هزاران آلبوم اختصاصی
  • امکان جستجو بر اساس آهنگساز، اثر، نام رهبر یا شماره کاتالوگ و یافتن فوری ضبط های خاص
  • بالاترین کیفیت صدا
  • هزاران یادداشت سرمقاله که شامل زندگینامه آهنگساز و آثار دیگر و غیره است.
  • استفاده از ابرداده کامل و دقیق برای درک دقیق جستجوهای کاربر

اگر به موسیقی کلاسیک و آثار بزرگ دنیا علاقه دارید، Apple Music Classic تمام نیازهای شما را برآورده می کند و نیازی نیست ساعت ها برای جستجوی آثار مورد نظر خود در اینترنت صرف کنید.