منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • همه چیز درباره آپدیت جدید نتفلیکس برای آیفون و آیپد

همه چیز درباره آپدیت جدید نتفلیکس برای آیفون و آیپد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
همه چیز درباره آپدیت جدید نتفلیکس برای آیفون و آیپد

نتفلیکس اخیراً آپدیت اپلیکیشن iOS خود را منتشر کرده است که در آن شاهد رابط کاربری جدیدی برای کاربران نسخه آیفون پلتفرم نتفلیکس هستیم. رابط کاربری آپدیت جدید نتفلیکس برای آیفون دارای انیمیشن های جدید و روان تری است.

آپدیت جدید نتفلیکس برای آیفون

آپدیت جدید نتفلیکس برای آیفون

آپدیت جدید نتفلیکس برای آیفون

در آپدیت جدید وقتی برنامه نتفلیکس در آیفون باز می شود، یک تب بزرگ را می بینید که یک فیلم یا سریال را در آن پلتفرم تبلیغ می کند. این تب با استفاده از شتاب سنج آیفون در حین حرکت گوشی حرکت می کند. کاربران آیفون قبلاً این حالت را دارند صفحه قفل آیفون زنده مانده اند

همچنین ویژگی های جدیدی مانند فیلتر کردن محتوا بر اساس دسته بندی، جابجایی بین پروفایل ها، استفاده از نوار جستجو در هنگام مرور یا تماشای یک قسمت از برنامه در این آپدیت ارائه شده است.

وقتی روی یک ویدیو یا محتوا ضربه می‌زنید، پوشش تبلیغاتی آن بزرگ‌نمایی می‌شود تا بتوانید به راحتی تمام جزئیات را ببینید. طراحی برگه به زودی اکنون تغییر کرده است چه خبر به آن می گویند بنابراین، همچنین پیشنهاداتی را با توجه به سلیقه کاربر نشان می دهد.

مطابق با جانوم تریودی طراح رابط کاربری سابق در نتفلیکس، طراحی این رابط کاربری جدید در سال 2022 آغاز شد.

من به‌روزرسانی جدید را ایجاد کردم تا رابط کاربری نتفلیکس را روان‌تر، زیباتر و تمیزتر کنم. این پروژه امروز به پایان رسید. بهتر است خودتان آن را امتحان کنید.

تغییرات در آخرین به روز رسانی نتفلیکس

تغییرات در آخرین به روز رسانی Netflix برای iOS

تغییرات در آخرین به روز رسانی Netflix برای iOS

  • قالب جدید بیلبورد همانطور که تلفن خود را حرکت می دهید با یک جلوه نور ظریف حرکت می کند.
  • والپیپرهای زیبا که در حال حاضر ظاهر می شوند.
  • بین برگه ها جابجا شوید که کاملاً تعاملی و قطع کننده هستند.
  • انیمیشن های جدید هنگام راه اندازی، نمایه، حالت لمسی و غیره

این کارمند سابق اظهار داشت که نتفلیکس علاقه زیادی به نسخه اپل تی وی خود دارد و به نظر می رسد نتفلیکس در آینده رابط کاربری جدیدی را برای نسخه tvOS طراحی کند.

نتفلیکس در بیانیه ای اعلام کرد که:

ما به تازگی برنامه نتفلیکس را برای iOS با جلوه های بهبود یافته، رابط کاربری تعاملی تر و طراحی حرکتی به روز کرده ایم. آخرین به‌روزرسانی جدید نتفلیکس برای آیفون شامل ویژگی‌هایی مانند سبک نمایش تبلیغات محتوای جدید، پس‌زمینه‌های موضوعی برای نمایش‌ها و فیلم‌های مورد علاقه‌تان، انیمیشن‌های نمایه جدید و موارد دیگر است.

طرح تبلیغاتی نتفلیکس برای Apple TV هنوز کار نمی کند

نتفلیکس در اپل تی وی

نتفلیکس در اپل تی وی

سال گذشته، نتفلیکس یک طرح جدید مبتنی بر تبلیغات را برای جذب مخاطبان بیشتر معرفی کرد. هزینه اشتراک این طرح نسبت به سایر طرح ها کمی ارزان تر است. البته بعداً این شرکت اعلام کرد که این طرح برای کاربران Apple TV در دسترس نخواهد بود و متأسفانه همچنان به قوت خود باقی است.

نتفلیکس هرگز توضیح نداد که چرا این طرح مبتنی بر تبلیغات در به‌روزرسانی جدید Netflix برای آیفون برای کاربران tvOS Netflix در دسترس نیست. با توجه به وضعیت فعلی، کاربران اپل تی‌وی باید طرح‌های گران‌تری برای تماشای نتفلیکس بخرند، که ممکن است طرح اولیه بدون آگهی را نیز حذف کند. به خرید اشتراک نتفلیکس روی لینک کلیک کنید. همچنین یاد بگیرید چگونه بازی های نتفلیکس را در آیفون و آیپد دانلود کنید مقاله مرتبط را ببینید.