منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • همه چیز درباره پلتفرم تبدیل و ارز دیجیتال Baby Doge

همه چیز درباره پلتفرم تبدیل و ارز دیجیتال Baby Doge

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
همه چیز درباره پلتفرم تبدیل و ارز دیجیتال Baby Doge

هر روز ارزهای دیجیتال جدید در دنیای ارزهای دیجیتال ظاهر می شوند. تنها درصد کمی از این ارزهای دیجیتال مورد توجه قرار می گیرند و افزایش قیمت چشمگیری را تجربه می کنند و دارندگان آنها را ثروتمند می کند.. افزایش قیمت ارزهای دیجیتال جدید مانند دوج کوین دلایل و عوامل زیادی می تواند وجود داشته باشد، از جمله کیفیت پروژه و کاربردهای واقعی آن، یا صحبت در مورد آن در شبکه های اجتماعی و نظرات افراد مشهور و مشهور..

بچه دوج یکی از ارزهای دیجیتالی است که برای مدتی محبوب شد و به موضوع داغ شبکه های اجتماعی تبدیل شد و در مدت زمان کوتاهی رشد خیره کننده ای را تجربه کرد.. خرید ارزهای دیجیتال با رشد بالا ضروری است لیست صرافی های مجاز ارز دیجیتال بانک مرکزی و یک صرافی معتبر انتخاب کنید.

در این مقاله سعی می کنیم رمز ارز را درک کنیم بچه دوج و همه چیز در مورد ارز دیجیتال بچه دوج دارم بهت میگم. در آینده با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال بچه دوج چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

بچه دوج این یک میم سکه است که در ژوئن 2021 پست شده است. Memecoins نوعی ارز دیجیتال است که گفته می شود به عنوان یک شوخی راه اندازی شده است. اما مدتی است که میم کوین ها در دنیای رمزارز و حتی در کشور ما رایج شده اند. پس از محبوبیت دو ارز دیجیتال دوج سکه و شیبا اینو بسیاری از ممکوین‌های دیگر با نام‌های مشابه ظاهر شده‌اند و سعی کرده‌اند از محبوبیت این ارزهای دیجیتال استفاده کنند و جامعه طرفداران خود را بسازند تا بتوانند مانند آنها به رشد خوب و حتی خیره‌کننده‌ای دست یابند..

بچه دوج با همین نام دوج سکه خودش را اعلام کرد و با سر و صدای زیاد در شبکه های اجتماعی سعی کرد جایی برای خود پیدا کند. تحت عنوان بچه دوج از طرف جامعه هواداران دوج سکه و با هدف تأثیرگذاری بر پدرش (دوج کوین) با افزایش سرعت تراکنش ها ایجاد شد.

بچه دوج ساخته شده تا در طول زمان کمیاب تر شود. در حالی که مکانیسم بسیاری از ارزهای دیجیتال سوزاندن توکن است بچه دوج طراحی آن به گونه ای است که هر تراکنش توکن های در حال چرخش، کارمزد دارنده توکن را کاهش می دهد. (نگهداری) اضافه می کند و بنابراین توکن های در حال گردش را کمتر و نادرتر می کند.

سازندگان بچه دوج آنها یکی از اهداف خود را ایجاد این ارز رمزنگاری شده برای کمک به سگ های بی خانمان با مشکل اعلام کردند و گفته می شود که این افراد به خیریه هایی که به سگ های بی خانمان کمک می کنند نیز کمک مالی می کنند که باعث توجه زیادی به این ارز دیجیتال در شبکه های اجتماعی و افزایش جامعه حامیان و مخاطبین شد..

ظرفیت کل توکن ها بچه دوج420 کوادریلیون سکه ( هر کوادریلیون برابر است با ده به توان پانزدهم) خوب. شایعات می گویند که تقریبا 46% از حداکثر تعداد توکن ها بچه دوج چه 420 یک کوادریلیون تا کنون سوزانده شده است که این تعداد را بسیار کوچکتر کرده است.

سکه بچه دوج برای چه ساخته شده است؟

توسعه دهندگان سکه بچه دوج هدف این ارز دیجیتال ایجاد یک memecoin جالب با هدف جدی نجات سگ های نیازمند، استفاده از رمزارز در میان اکثریت با مفاهیم جدیدی مانند پاداش، NFTصرافی های غیرمتمرکز و مبادلات کارت اعتباری برای پرداخت ارزهای دیجیتال در وب سایت آن» اعلام کرد. با این حال، این ارز دیجیتال هیچ کارکرد واقعی در دنیای خارج ندارد. هر چند گفته می شود که امکان استفاده وجود دارد بچه دوج برای پرداخت های ارز دیجیتال وجود دارد. اما تیم پروژه هیچ آماری از تعداد وب سایت هایی که امکان پرداخت را دارند ندارند بچه دوج ارائه نکرد.

برخی از کارشناسان معتقدند که کتاب سفید یا کاغذ سفید ارز رمزنگاری شده بچه دوج جایی که باید اهداف و کارکردهای آن ترسیم شود و همچنین ارائه تیم پروژه، مشاوران و غیره حاوی اشتباهات معنایی و حتی املایی فاحش است.. این امر باعث می شود این کارشناسان اعتماد لازم را به این پروژه نداشته باشند. علاوه بر این، تیم پروژه در وب سایت خود نماینده ای ندارد که باعث ایجاد تردیدهای زیادی در مورد پروژه می شود..

چی سکه بچه دوج چه چیزی آن را از سایر سکه ها متمایز می کند؟

یکی از چیزهایی که بچه دوج چیزی که آن را از سایر سکه ها متمایز می کند، میزان کارمزد و نحوه توزیع آن است. لحظه عجیب در معامله با بچه دوج برای هر تراکنش 10 درصد کارمزد وجود دارد که غیرعادی به نظر می رسد. فرض کنید 100 میلیون تومان می خواهید بچه دوج انتقال، در این صورت باید 10 میلیون تومان هزینه پرداخت کنید! این هزینه نصف شده است 5٪ از 10٪ هزینه برای همه دارندگان و نگهبانان بچه دوج و 5 یا نیم درصد دیگر برای ایجاد نقدینگی برای معاملات بچه دوج در مبادلات غیرمتمرکز در جفت ارز بچه سگ/BNB استفاده می شود.

ارز بیبی دوج سکه

ارز بیبی دوج سکه

به زبان ساده، اگر بچه دوجهر تراکنش انجام شده را به اصطلاح نگه دارید بچه دوج شما سهم و سود می گیرید. اما اگر تو بخواهی بچه دوج در صورت فروش یا انتقال، باید 10 درصد آن را به عنوان کارمزد پرداخت کنید. به نظر می رسد که بچه دوج بیت کوین تنها ارزی نیست که از چنین مکانیزم کارمزدی استفاده می کند و در سال 2021 چندین ارز دیجیتال دیگر با چنین مکانیزمی ساخته شدند..

هایپ بچه دوج و هیاهوی ایلان ماسک

پس از حمایت ایلان ماسک از دوج سکه و افزایش شدید قیمت پمپ و رویایی، بسیاری از memecoin ها سعی کردند از این ترفند استفاده کنند و از حمایت افراد مشهور در توییتر برخوردار شوند و افزایش قیمت خیره کننده ای داشته باشند و بحث برانگیز به نظر برسند..

بچه دوج به همین منظور، جامعه پیروان او ایجاد شد که از پیروان منشعب شد دوج سکه بود با فعالیت بالای خود در شبکه های اجتماعی توانست توجهات را به خود جلب کند. اما اوج داستان جایی بود که ایلان ماسک با یکی از توییت های خاص خود تمام توجهات را به خود جلب کرد. بچه دوج او برگشت و آن ارز دیجیتال را به پرواز درآورد.

ارز دیجیتال Baby Dogecoin

ارز دیجیتال Baby Dogecoin

توییت ایلان ماسک در همین زمینه بود:”اگر دوج کوین را دوست دارید، بیبی دوج را دوست خواهید داشت». بچه دوج با حمایت ماسک، او توانست این ارز دیجیتال را در عرض دو هفته عمومی کند 1000درصد رشد قیمتی که مانند سایر ارزهای مورد حمایت ایلان ماسک پس از مدتی دچار کاهش شدید شد.

باید روشن شود بچه دوج سرمایه گذاری کنیم یا نه؟

نمی توان به راحتی به این سوال فقط با یک بله یا خیر پاسخ داد. پاسخ به این سوال به نحوه نگاه شما به این ارز دیجیتال و نوع سرمایه گذاری شخصی شما بستگی دارد. اگر شما فردی هستید که در پروژه‌های ارزهای دیجیتال بر اساس برنامه‌های کاربردی دنیای واقعی سرمایه‌گذاری می‌کنید و می‌خواهید روی ارزهای امیدوارکننده سرمایه‌گذاری کنید، احتمالاً باید به مسائل زیر توجه کنید.:

  • ارز رمزنگاری شده بچه دوج در دنیای بیرون کاربرد خاصی ندارد که بتواند نیاز کسی را برآورده کند و برای افراد مختلف کاربرد داشته باشد.
  • کاغذ سفید این ارز دیجیتال مملو از خطاها و اشتباهات است که تصویر مثبتی به آن نمی دهد..
  • نقشه راه این ارز دیجیتال مانند سایر ممکوین ها در مورد کاربردها و مزایای آن صحبت نمی کند و قابل اعتماد نیست..

با توجه به شرایط زیر، سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال از نظر منطقی و عملی امکان پذیر نیست و امید چندانی به آینده آن نیست..

اما دیدگاه دیگر سرمایه‌گذاری به امید رشد کوتاه‌مدت مانند رشد گذشته و جهش‌های کوتاه‌مدت memecoin‌ها است. دوج سکه و این سبا است. اگر شما یک سرمایه گذار ریسک پذیر هستید که به دنبال رشد چندگانه هستید، ممکن است بخواهید نگاهی بیندازید بچه دوج شما در صورت معرفی مجدد به شبکه های اجتماعی یا تایید مجدد یک سلبریتی، از رشد چندگانه ای که می توان داشتید و سرمایه تخصیصی را در کوتاه مدت چند برابر کنید، کنار نخواهید ماند..

آخرین کلمه

بچه دوج به عنوان یکی از میم کوین هایی که در شبکه های اجتماعی به آن اشاره شد و با حمایت ایلان ماسک توانست در مدت کوتاهی رشد عجیبی را پشت سر بگذارد و محبوب شود.. با توجه به اینکه این ارز رمزنگاری کاربرد خاصی یا مزیت خاصی نسبت به سایر ارزها ندارد، نمی توان از نظر کاربردی به آینده آن امیدوار بود. اما همچنان می‌توانید به پمپ‌های کوتاه‌مدت و هیاهو و هیاهوی آن در رسانه‌های اجتماعی با رشد کوتاه‌مدت و چند برابری امیدوار باشید و در زمان مناسب با سرمایه معقول به امید رشد چند برابر و کسب سود مناسب وارد شوید..