منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • همیشه روی صفحه آیفون و از صفر تا صد جزئیات

همیشه روی صفحه آیفون و از صفر تا صد جزئیات

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
همیشه روی صفحه آیفون و از صفر تا صد جزئیات

با شایعات منتشر شده در مورد نحوه عملکرد نمایشگر همیشه روشن آیفون 14 پرو، ما به این نتیجه رسیدیم آنارماگوس ما به این جزئیات خواهیم پرداخت.

گفته می شود این نمایشگر اپل ترکیبی از صفحه قفل جدید iOS 16 و ویژگی های سخت افزاری است. مدت هاست که شایعه شده است که اپل یک نمایشگر همیشه روشن معرفی می کند، اما جزئیاتی در مورد این ویژگی وجود ندارد. اکنون، تنها چند روز قبل از رویداد سپتامبر 2022 اپل، گفته می شود که نمایشگر از عناصر کاملاً جدید ساخته شده است.

طبق گزارش های موجود، صفحه قفل جدید آیفون از گجت های جدید و ساعت قابل تنظیم او در پس زمینه شناور است. به گفته MacRumors، اجرای درک عمق نقش کلیدی در فعال کردن نمایشگر همیشه روشن آیفون جدید دارد.

همیشه روی صفحه نمایش آیفون
همیشه روی صفحه نمایش آیفون

پیش بینی های مختلف برای نمایشگر جدید اپل

این مقالات را نیز بخوانید:

گفته می شود که در این ویژگی جدید اپل، به جای اینکه کاغذ دیواری به طور کامل قابل مشاهده باشد، صفحه قفل روی شی مورد نظر تمرکز می کند. لازم به ذکر است که در حالی که سوژه به خوبی مشخص است، کل پس زمینه کم نور می شود تا در مصرف باتری صرفه جویی شود. با وجود این ویژگی، کاربران می توانند ویژگی های پس زمینه مانند سطح رنگ و غیره را تغییر دهند و آن را مطابق با سلیقه خود سفارشی کنند.

در عین حال، ویجت ها به خوبی روی صفحه نمایش دیده می شوند، اما پس از مدتی در یک تایمر مشخص ناپدید می شوند و به این ترتیب عملکرد جدید اپل در پنل OLED از بین نمی رود. نکته قابل توجه این است که این عناصر همیشه در هر دو حالت روشن و روشن صفحه نمایش قابل مشاهده هستند، به این معنی که در هر یک از این دو حالت نمی توانید پس زمینه متفاوتی را مشاهده کنید.

در این ویژگی جدید آیفون، همه اعلان‌ها مانند نسخه بتا iOS 16 در پایین صفحه ظاهر می‌شوند و قبل از ناپدید شدن 10 ثانیه باقی می‌مانند. عملکرد اعلان مربوط به ساعت زنگ دار مانند نسخه قبلی است.

علاوه بر این، کاربران می توانند از نمایشگر همیشه روشن در آیفون استفاده کنند شمارنده اعلان در پایین صفحه تنظیم کنید. یکی دیگر از ویژگی های جدید نمایشگر همیشه روشن آیفون 14 این است که نشانگرهای سیگنال و پاور که قبلا در بالای صفحه قابل مشاهده بودند از آن قسمت حذف شده اند.

حالا که با مشخصات قفل جدید آیفون آشنا شدید، اگر قصد دارید رویداد سپتامبر اپل برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک کلیک کنید.