منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویجت های صفحه قفل iOS 16 را نشان می دهد و بهترین آنها را به نمایش می گذارد

ویجت های صفحه قفل iOS 16 را نشان می دهد و بهترین آنها را به نمایش می گذارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ویجت های صفحه قفل iOS 16 را نشان می دهد و بهترین آنها را به نمایش می گذارد

اپل ویژگی های زیادی را به صفحه قفل iOS 16 اضافه کرده است که امکان سفارشی سازی و تعامل بیشتر با صفحه قفل آیفون شما را فراهم می کند. ویجت‌های صفحه قفل قبلاً در گوشی‌های اندرویدی وجود داشتند، اما اکنون با iOS 16 برای کاربران اپل نیز در دسترس هستند. ویجت ها اطلاعاتی در مورد برنامه ها بدون باز کردن آنها ارائه می دهند. ویجت‌های صفحه قفل iOS 16 اکنون به آیفون شما می‌آیند و می‌توانید مستقیماً با ضربه زدن روی ویجت بدون نیاز به باز کردن قفل صفحه وارد این برنامه شوید.

برخی از ویژگی های جدید iOS 16 فقط برای کاربران مفید است، در حالی که برخی دیگر ویژگی های جدیدی را برای توسعه دهندگان ارائه می دهند. ویجت های صفحه قفل ترکیبی از این دو حالت هستند. علاوه بر برنامه های اپل، توسعه دهندگان می توانند با استفاده از WidgetKit API جدید اپل، ویجت هایی را برای برنامه های شخص ثالث ایجاد کنند. بسیاری از توسعه دهندگان در طول دوره آزمایش بتا سخت کار کردند تا برنامه های خود را برای روز راه اندازی iOS 16 آماده کنند. اکنون که iOS 16 منتشر شده است، برنامه های جانبی نیز با به روز رسانی های جدید وارد شده اند. بسیاری از این برنامه ها کاربردی هستند و نحوه تعامل شما با آیفون را بهبود می بخشند. در زیر لیستی از بهترین ویجت های برنامه برای نمایش در صفحه قفل آیفون شما را فهرست کرده ایم.

یک ابزار پرنده

پرواز کردن به عنوان یکی از بهترین برنامه های جستجوی بلیط هواپیما شناخته می شود و با آخرین آپدیت بسیار کاملتر شده است. این برنامه از ویژگی اشتراک گذاری جدید استفاده می کند. اگر کسی پیوندی به Flighty برای شما ارسال کند، مستقیماً به برنامه Flighty می‌روید و می‌توانید وضعیت پروازهای آن شخص را ببینید.

در اینجا می خواهیم در مورد ویجت صفحه قفل صحبت کنیم. این ویجت دارای اطلاعاتی مانند شمارش معکوس برای پرواز، زمان در شهر مقصد و نوار ناوبری مسیر پرواز است.

Flighty در ویجت های صفحه قفل iOS 16
Flighty در ویجت های صفحه قفل iOS 16

ویجت های مورد علاقه ما حاوی اطلاعات دقیق پرواز هستند. برخی وضعیت پرواز، زمان رسیدن خروج و زمان پرواز را نشان می دهند. در حالی که دیگران کد رزرو، شماره صندلی و شماره چمدان شما را نشان می‌دهند.

هویج

یکی از محبوب ترین برنامه های هواشناسی در اپ استور هویج خوب، حدود دوازده ویجت هویج وجود دارد. دلیل این امر رابط کاربری و اطلاعات مفیدی است که در اختیار کاربران قرار می دهد. اکنون می توانید با افزودن یکی از ویجت ها اطلاعات مفید آن را به صفحه قفل خود بیاورید. از جمله داده‌های مربوط به سطوح UV، احتمال بارش، دما و غیره. ویجت مورد علاقه ما snark است. حتی اگر هیچ یک از ویجت ها را دوست ندارید، می توانید یک ویجت سفارشی در برنامه هویج ایجاد کنید.

    carot در ویجت های صفحه قفل iOS 16
carot در ویجت های صفحه قفل iOS 16

ویجت صفحه اصلی

با یک ویجت در خانه شما می توانید خانه هوشمند خود را با برنامه ریزی دقیق تری نسبت به برنامه های اپل کنترل کنید. یکی از ویجت های خانه را به صفحه قفل خود اضافه کنید و آن را طوری برنامه ریزی کنید که هر کاری می خواهید انجام دهد. شما به راحتی می توانید لوازم جانبی را کنترل کنید یا نحوه تنظیم آنها را برنامه ریزی کنید. ویجت HomeKit اپل دارای محدودیت هایی است و فقط وضعیت لوازم خانگی شما را نشان می دهد و نمی توانید به دستگاه ها متصل شوید. ویجت Home یکی از کاربردی ترین ابزارک های صفحه قفل iOS 16 است.

کولت

اگر به صورت آنلاین خرید کنید، قطعا زمان زیادی را برای رسیدن بسته از طریق پست صرف خواهید کرد. Parcel یک برنامه ردیابی پستی است که تمام خدمات اصلی مانند UPS، USPS، DHL، FedEx و غیره را یکپارچه می کند.

ویجت را در صفحه قفل iOS 16 ترسیم کنید
ویجت را در صفحه قفل iOS 16 ترسیم کنید

فقط شماره رهگیری بسته پستی خود را به برنامه بدهید یا از طریق برگه اشتراک گذاری اضافه کنید. اکنون می توانید مسیر آن را بدانید. با ابزارک‌های جدید Parcel، دیگر نیازی به ورود به برنامه اصلی برای این کارها ندارید. این ویجت ها مکان بسته را تا زمانی که به درب منزل شما برسد در اختیار شما قرار می دهند و حتی از نوار ویجت تاریخ پشتیبانی می کنند.

هالید

بسیاری از عکاسان حرفه ای از برنامه های عکاسی استفاده می کنند، اما مانند دوربین اپل نمی توان از صفحه قفل به آنها دسترسی داشت. هالید که یکی از محبوب ترین برنامه های دوربین است، این مشکل را حل کرد. این ویجت به عنوان یکی از ویجت های صفحه قفل iOS 16 به آنها اجازه می دهد بدون باز کردن گوشی وارد برنامه شوند. چندین گزینه برای انتخاب در این ویجت وجود دارد که آن را از اپلیکیشن دوربین اپل مفیدتر می کند. می توانید بین باز کردن برنامه، حالت های دوربین خودکار، ماکرو، دستی، عریض یا فوق عریض یا تله فوتو یکی را انتخاب کنید.

خارق العاده

خارق العاده این یکی از برنامه های محبوب و جایگزین خوبی برای برنامه های اپل است. Fantastic همزمان با iOS 16 به روز شد. این به روز رسانی دارای سه ویجت برای کاربران است: آیتم های تقویم بعدی، نمایشگر ماه کامل و دکمه اقدام سریع. کاربر می تواند دکمه اقدام سریع را به یک رویداد یا کار یا جستجو اختصاص دهد.

ویجت های فوق العاده صفحه قفل iOS 16
ویجت های فوق العاده صفحه قفل iOS 16

علاوه بر ویجت ها، Fantasical از فوکوس نیز پشتیبانی می کند. با استفاده از فیلترهای فوکوس، می‌توانید تقویم‌های مختلف را بر اساس فوکوس فعلی آیفون خود نمایش یا پنهان کنید.

آپولو برای Reddit

آپولو این یک برنامه مرورگر Reddit عالی است که ویژگی های زیادی دارد. آخرین نسخه آن نیز با ویجت های صفحه قفل در iOS 16 بسته بندی شده است. آپولو در مجموع هشت ویجت دارد که می توانید آنها را به صفحه قفل خود اضافه کنید. برخی از ابزارک‌های مفیدتر شما را مستقیماً به صندوق ورودی خود می‌برند و تعداد پیام‌هایتان را به صورت زنده نمایش می‌دهند. در حالی که ویجت دیگر پست های محبوب را بر اساس علاقه شما نشان می دهد.

آپولو در ویجت های صفحه قفل iOS 16
آپولو در ویجت های صفحه قفل iOS 16

برخی از ویجت ها نیز چندان مفید نیستند، مانند ویجت شمارش کارما یا ورودی تصادفی زیر گروه. جالب‌ترین ویجت، ویجتی است که فاصله‌ای را که پیمایش می‌کنید نشان می‌دهد.

سایر برنامه های مفید

علاوه بر ویجت‌های صفحه قفل iOS 16 که در بالا معرفی کردیم، برنامه‌های دیگری نیز وجود دارند که با iOS 16 به‌روزرسانی شده‌اند. مانند Countdown With Emoji، Dark Noise، Lumy، Calzy، Night Sky و… اگر کنجکاو هستید iOS 16 را انتخاب کنید. مقدمه را بخوانید ویژگی های جدید iOS 16 همچنین بخوانید