منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویژگی اکشن مود آیفون 14 چیست و چگونه کار می کند؟

ویژگی اکشن مود آیفون 14 چیست و چگونه کار می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ویژگی اکشن مود آیفون 14 چیست و چگونه کار می کند؟

در دنیای امروزی که تلفن‌های همراه از نظر فناوری با یکدیگر رقابت می‌کنند، آیفون همیشه به خاطر قابلیت‌های دوربین برتر خود شناخته شده است و اپل همچنان به نوآوری برای حفظ برتری خود نسبت به دیگران ادامه می‌دهد. الان هم همینطور این ویژگی ویدیو در عمل را همراه با آیفون 14 معرفی کرد. این ویژگی جدید پنجره جدیدی را به دنیای ویدیوهای اپل باز کرد. شایعاتی در فضای فناوری وجود دارد مبنی بر اینکه این ویژگی جدید اپل گوپرو را شکست خواهد داد.

اگر کنجکاو هستید که بدانید این Action Mode Stabilizer (که مانند Gameball کار می کند) در سری آیفون 14 چگونه کار می کند، این مقاله را بخوانید آنارماگوس با ما همراه باشید تا جزئیات نحوه عملکرد و فعال شدن Action Mod را با شما به اشتراک بگذاریم.

عملکرد Apple Action Mode چیست؟

حالت اکشن در آیفون 14 چیست؟

حالت اکشن در آیفون 14 چیست؟

حالت اکشن یک ویژگی داخلی در دوربین سری است آیفون 14 خوب. هدف اصلی Action Mode تثبیت و اصلاح ارتعاشات ویدیوهای متحرک و لرزان است. به عنوان مثال، هنگامی که قصد دارید در یک ماشین در حال حرکت یا در حال دویدن عکس بگیرید، بهترین و روان ترین فیلم را بدون هیچ گونه تجهیزات اضافی ضبط خواهید کرد.

طبق بررسی های اولیه، می توانیم با اطمینان این را بگوییم Action Mode یک افزودنی شگفت انگیز جدید به برنامه دوربین آیفون است. این حالت علاوه بر صاف و نرم کردن ارتعاشات، به شما این امکان را در هنگام عکاسی می دهد دالبی ویژن و HDR نیز استفاده کنید

این حالت پیش فرض لنز اولترا واید است، اما تنظیمات آن قابل تغییر است. Action Mode از فیلمبرداری 1080P یا 2.8K با حداکثر سرعت 60 فریم بر ثانیه و Dolby Vision HDR پشتیبانی می کند.

کدام آیفون ها از Action Mode پشتیبانی می کنند؟

کدام آیفون ها از Action Mode پشتیبانی می کنند؟

کدام آیفون ها از Action Mode پشتیبانی می کنند؟

گزارش ها نشان می دهد که در حال حاضر تنها سری آیفون 14 دارای قابلیت Action Mode هستند و تا کنون خبری از استفاده از این قابلیت در سایر آیفون ها منتشر نشده است.

نحوه فعال کردن Action Mode در آیفون 14

حالت اکشن مانند هر حالت دیگری در اپلیکیشن دوربین آیفون موجود است. می توانید نوار لغزنده حالت های مختلف دوربین را جابجا کنید و حالت اکشن را انتخاب کنید و فیلم های اکشن حرفه ای ضبط کنید. جزئیات فعال سازی آن را می توانید در زیر مشاهده کنید:

  1. برنامه دوربین را باز کنید.
  2. بیان کند ویدئو من دارم میروم
حالت عمل را فعال کنید

حالت عمل را فعال کنید

  1. حالت حالت کار انتخاب کنید.
هنگام ضبط ویدیو حالت عمل را فعال کنید

هنگام ضبط ویدیو حالت عمل را فعال کنید

حالت اکشن آیفون چگونه کار می کند؟

در حال حاضر، اطلاعات زیادی در مورد نحوه عملکرد این حالت در دست نیست، اما زمانی که اپل آیفون 14 را عرضه کرد و حالت کار بیانیه ای در مورد نحوه عملکرد آن منتشر کرد:

این حالت از سنسور کامل با تصحیح چرخش برای تثبیت ویدیوها حتی در میانه حرکت استفاده می کند. به سادگی این حالت را فعال کنید تا بدون نیاز به حمل تجهیزات اضافی مانند Gameball، ویدیویی زیبا و روان ضبط کنید. این ویژگی حتی از Dolby Vision HDR نیز پشتیبانی می کند

در نهایت باید بگوییم که این قابلیت جدید بسیار جالب و کاربردی است و به نظر می رسد به راحتی از کمپانی دوربین های اکشن گوپرو پیشی بگیرد. ما دوست داریم نظرات شما را در مورد ویژگی Action Mode بشنویم. اگر علاقه مند به آشنایی با یکدیگر هستید ویژگی های دوربین جدید 48 مگاپیکسلی آیفون 14 روی مقاله مربوطه کلیک کنید.