منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویژگی جدید آپدیت iOS 17; نمایشگر هوشمند آیفون

ویژگی جدید آپدیت iOS 17; نمایشگر هوشمند آیفون

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ویژگی جدید آپدیت iOS 17; نمایشگر هوشمند آیفون

تنها چند روز تا رویداد بزرگ اپل باقی مانده است و طرفداران این شرکت منتظر WWDC و معرفی محصولات نرم افزاری و سخت افزاری اپل هستند. در این مقاله توسط آنارماگوس نگاهی به آپدیت iOS 17 و ویژگی های جدید نمایشگر آن خواهیم انداخت. با ما بمان…

طبق گزارش بلومبرگ، اپل ویژگی های جدیدی را در iOS 17 ارائه می کند نمایشگر همیشه روشن است آیفون را به یک نمایشگر هوشمند تبدیل می کند.

مارک گورمن بیان می کند که ویژگی جدید به روز رسانی است iOS 17 این باعث می شود که iPhone 14 Pro در حالت قفل شدن در حالت افقی به عنوان یک نمایشگر هوشمند عمل کند.

توجه: صفحه نمایش همیشه فعال، در حالت قفل، تمام اعلان ها و زمان و غیره را نشان می دهد. با پس زمینه روشن تر، اما بدون پشتیبانی از حالت افقی در صفحه قفل و صفحه اصلی.

آپدیت iOS 17

ویژگی جدیدی که در iOS 17 و در رویداد WWDC 2023 معرفی خواهد شد، به تبدیل صفحه نمایش افقی آیفون در حالت قفل به نمایشگری شبیه به نمایشگرهای اختصاصی گوگل و آلفابت آمازون کمک می کند. این نمایشگر برای افزایش راحتی و رفاه کاربران در تعطیلات طراحی شده است.

گفته می شود نمایشگر مذکور با رنگ متن روشن و پس زمینه تیره خوانایی بیشتری دارد. در این حالت مواردی مانند زمان، اعلان ها و … به سبک خانه هوشمند نمایش داده می شوند.

گزارش ها حاکی از آن است که اپل قصد دارد نمایشگرهایی را برای محصولات خود به سبک Echo Show آمازون توسعه دهد.

نمایشگر هوشمند آیفون در آپدیت iOS 17

نمایشگر هوشمند آیفون در آپدیت iOS 17

در صفحه نمایش جدید اپل مشابه تجربه در آیفون 6 پلاس و … در قسمت چرخش تصویر، صفحه قفل صفحه نمایش در حالت افقی قابل استفاده است و در حالت عمودی تفاوتی وجود ندارد. با صفحه نمایش همیشه روشن iOS 16.

در آیفون 14 پرو، ویجت های نشان داده شده در حالت قفل قابل تنظیم و مدیریت هستند و در آپدیت iOS 17 از صفحه نمایش بهتر استفاده می شود. پس از نصب نمایشگر همیشه روشن در آیفون 14 پرو و ​​آی او اس 16، این اولین به روز رسانی و ارتقای نرم افزاری اپل است که در قالب iOS 17 ارائه می شود.

صفحه نمایش جدید با آیفون 15 پرو اواخر پاییز امسال در دسترس خواهد بود. در عین حال، ویژگی Dynamic Island به مدل‌های آیفون غیر پرو نیز تعمیم داده شده است.

ویژگی های جدید iOS 17

گورمن بیان می کند که در آپدیت iOS 17، پیشرفت های دیگری مانند تغییرات در برنامه کیف پول ما ارتقای آیفون و سرویس مکان مرتبط را آزمایش خواهیم کرد. علاوه بر این، اپل در حال کار بر روی یک رابط کاربری افقی جدید در زمینه سیستم عامل iPad است که بعید است در رویداد آینده ارائه شود.

اگر برنامه ریزی می کنید جزئیات رویداد WWDC 2023 برای دانستن، مقاله مرتبط را ببینید.