منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویژگی جدید پیام های ویدیویی کوتاه واتس اپ را کشف کنید

ویژگی جدید پیام های ویدیویی کوتاه واتس اپ را کشف کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ویژگی جدید پیام های ویدیویی کوتاه واتس اپ را کشف کنید

پیام رسان محبوب واتس اپ سعی می کند هر روز راه های جدیدی فراتر از متن مانند تصویر، فیلم و حتی تماس را به کاربران خود ارائه دهد. همچنین اخیراً روی یک ویژگی جدید کار می کند که به کاربران آیفون اجازه می دهد پیام های ویدیویی کوتاه WhatsApp را برای یکدیگر ارسال کنند. در این مقاله توسط آنارماگوس بیایید نگاهی به این ویژگی بیندازیم.

پیام‌های ویدیویی کوتاه در واتس‌اپ مانند تلگرام کار می‌کنند

قابلیت پیام کوتاه ویدیویی واتس اپ

قابلیت پیام کوتاه ویدیویی واتس اپ

WABetaInfo من یک گزینه جدید و مخفی در واتس اپ بتا برای کاربران آیفون پیدا کردم. این ویژگی هنوز در دسترس کاربران نیست، حتی کسانی که نسخه بتا را نصب کرده اند. این نشان می دهد که واتس اپ همچنان روی این ویژگی کار می کند. با این حال WABetaInfo تونستم فعالش کنم و بررسی کنم که چطور کار میکنه. این ویژگی جدید مانند قابلیت پیام کوتاه ویدیویی تلگرام عمل می کند.

ارسال پیام های ویدئویی کوتاه در واتس اپ به آسانی ارسال پیام های صوتی خواهد بود. کاربران واتس اپ می توانند به راحتی روی دکمه ای ضربه زده و یک پیام ویدئویی کوتاه 60 ثانیه ای را ضبط و ارسال کنند. پس از ارسال ویدیو به صورت دایره ای در چت نمایش داده می شود و به صورت خودکار پخش می شود. یکی از جزئیات جالب این است که این پیام‌های ویدیویی کوتاه رمزگذاری شده‌اند و هیچ‌کس نمی‌تواند آنها را ذخیره یا ارسال کند، اما اسکرین شات‌ها مجاز هستند.

این ویژگی به کاربران کمک می کند تا اهداف خود را بهتر بیان کنند، به خصوص زمانی که می خواهند چیز مهمی را خیلی سریع با دوربین نشان دهند. متأسفانه، مشخص نیست چه زمانی واتس اپ پیام های ویدیویی کوتاه را در دسترس همه قرار می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد WhatsApp

قابلیت پیام کوتاه ویدیویی واتس اپ

قابلیت پیام کوتاه ویدیویی واتس اپ

علاوه بر این، واتس اپ اخیرا ویژگی های جدیدی را برای بهبود تجربه چت گروهی و مدیریت بهتر گروه بر روی پلتفرم خود اعلام کرد. این پیام رسان محبوب با جدیدترین به روز رسانی خود به مدیران این امکان را می دهد که تصمیم بگیرند چه کسی به گروه ملحق می شود. همچنین می توانید ببینید کدام گروه ها را با مخاطبین خود به اشتراک می گذارید. واتس اپ همچنین ارائه پشتیبانی صوتی برای ارسال به روز رسانی وضعیت را آغاز کرده است. کار اضافی روی ویژگی گروه های در حال انقضا این برای موقعیت های خاص است.یکی دیگر از ویژگی های جدید به کاربران واتس اپ اجازه می دهد تا پیام های ارسالی خود را درست مانند تلگرام و آی مسیج ویرایش کنند.