منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پشتیبانی از وب‌کم و میکروفون USB-C در iPad OS 17

پشتیبانی از وب‌کم و میکروفون USB-C در iPad OS 17

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پشتیبانی از وب‌کم و میکروفون USB-C در iPad OS 17

اپل با قابلیت های iPad OS 16 DriverKit API معرفی شد، که برای اولین بار به سازندگان لوازم جانبی اجازه داد تا درایورهای خاصی را برای سازگاری محصولات خود با iPad ایجاد کنند. اکنون آپدیت آیپد OS 17 پیشرفت های قابل توجهی را به همراه داشت. این به روز رسانی از اکثر وب کم ها و میکروفون های USB-C پشتیبانی می کند.

قابلیت اتصال وبکم USB-C و میکروفون در آیپد او اس 17

قابلیت اتصال وبکم USB-C و میکروفون در آپدیت جدید سیستم عامل آیپد

قابلیت اتصال وبکم USB-C و میکروفون در آپدیت جدید سیستم عامل آیپد

iPadOS 17 به کاربران iPad اجازه می دهد تا از وب کم و میکروفون خارجی استفاده کنند. در طول رویداد WWDC 2023، اپل نشان داد که کاربران چگونه می توانند آی پد خود را به یک مانیتور استودیویی متصل کنند و از وب کم و میکروفون داخلی آن استفاده کنند. در واقع، این ویژگی برای هر میکروفون USB و وب کم متصل به iPad کار می کند.

درست مانند مک، اکنون می توانید چنین لوازم جانبی را بدون استفاده از درایورهای شخص ثالث به iPad خود وصل کنید. البته ممکن است برخی از وب کم ها و میکروفون ها همچنان به درستی کار نکنند، اما در هر صورت این گام بزرگی در جهت رفع یکی از محدودیت های اصلی iPadOS است. به عنوان مثال، کاربرانی که با آی پد متصل به نمایشگر خارجی کار می کنند، اکنون می توانند به جای استفاده از وب کم آی پد، یک وب کم در جلوی نمایشگر خود قرار دهند.

اپل می گوید توسعه دهندگان می توانند استفاده کنند AVFoundation API از این لوازم جانبی در برنامه های خود بهره ببرید. با آخرین نسخه iPadOS، می‌توانید ویدیوها را از دوربین‌های خارجی و داخلی در یک برنامه بچرخانید، ورودی صدا را انتخاب کنید، لغو اکو را تنظیم کنید و موارد دیگر.

اطلاعات بیشتر در مورد iPad OS 17

درباره iPadOS 17 بیشتر بدانید

درباره iPadOS 17 بیشتر بدانید

اپل در آپدیت iPadOS 17 شامل ویژگی های جدیدی مانند یک یک صفحه قفل جدید و قابل تنظیم، ابزارهای ویرایش PDF جدید، با استفاده از نقشه های اپل به صورت آفلاین و ویژگی های قابل ارتقا در Stage Manager، iMessage و FaceTime ارائه شده در مقاله دیگری به مروری جامع بر سیستم عامل iPad 17 پرداخت کرده اند. برای اطلاعات بیشتر بر روی مقاله مرتبط کلیک کنید.

اولین نسخه بتا iPadOS 17 اکنون در دسترس توسعه دهندگان است. اپل می گوید نسخه بتا عمومی تابستان امسال در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. در حالی که برای انتشار نسخه رسمی باید تا پاییز صبر کنیم.