منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پورت USB-C آیفون 15 و تیتانیوم به کار رفته در آن | انارماگ

پورت USB-C آیفون 15 و تیتانیوم به کار رفته در آن | انارماگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پورت USB-C آیفون 15 و تیتانیوم به کار رفته در آن | انارماگ

اگر از طرفداران محصولات اپل هستید حتما منتظر معرفی خانواده آیفون 15 توسط اپل باشید.به تازگی افشاگری جزئیاتی در مورد پورت USB-C آیفون 15 پرو منتشر کرده است. در این مقاله توسط آنارماگوس ما به این جزئیات خواهیم پرداخت.

ما شما را به شایعات موجود در مورد پورت استفاده شده در آیفون 15 برای درک عمیق‌تر این که چرا اپل این تصمیم بزرگ را برای تغییر پورت مورد استفاده در آیفون گرفت، ادامه دهید.

پورت USB-C آیفون 15

نام کاربری توییتر [email protected] یا Unknownz21 عکس هایی از پورت USB-C آیفون 15 پرو به اشتراک گذاشته است. به نظر می رسد که این یک پیش نمایش نیست، بلکه یک عکس واقعی از تلفن همراه است.

همانطور که در زیر مشاهده می کنید، این عکس به قدری زوم و بزرگنمایی شده است که می توانید پورت و بخشی از اسپیکر آیفون را به همراه لبه های گرد در گوشه مشاهده کنید. لبه های گرد نشان می دهد که تصویر منتشر شده متعلق به آیفون 14 پرو نیست. این نیز شایعات مربوط به طراحی لبه آیفون 15 را تایید می کند.

پیش بینی پورت آیفون 15 پرو Unknownz21

پیش بینی پورت آیفون 15 پرو Unknownz21

Unknownz21 در پاسخ به توییت های Ian Zelbo که رندرهای عالی ارائه می دهد، تصاویر مذکور مربوط به پورت USB-C آیفون 15 را منتشر کرد. لازم به ذکر است که Ian Zelbo فایل های اتوکد مربوط به آیفون 15 را به اشتراک می گذاشت و اکنون Unknownz21 به این شکل به وی پاسخ داده است.

مدت هاست که انتظار می رفت اپل در آیفون 15 خود از پورت USB-C استفاده کند، در همین حال، با توجه به تلاش اتحادیه اروپا برای تغییر پورت لایتنینگ به USB-C، اکنون این موضوع تایید شده و اپل قطعا از پورت مذکور استفاده خواهد کرد.

نمای پورت USB-C آیفون 15 پرو

نمای پورت USB-C آیفون 15 پرو

آیفون 15 نسبت به نسل قبل تغییر کرده است

[email protected] تاریخچه افشای کوتاه اما بسیار مفصلی دارد. بنابراین در گذشته آنها می توانستند کدهای iOS 14 را قبل از انتشار و همچنین کدها را دریافت کنند گوبی آر به عنوان کلیپ های برنامه قابل اسکن قرار دهید.

یکی از موارد مهمی که علاوه بر پورت USB-C آیفون 15 پیش بینی کرده اند، امکان WiFi 6E در سری آیفون 15 است که وجود این وای فای انحصاری بودن تراشه است. A17 استفاده شده در این مدل آیفون، آن را مناسب تشخیص داده اند.

برخی از شایعات آیفون 15 حاکی از آن است که اپل از تیتانیوم مات به جای فولاد ضد زنگ براق استفاده شده در آیفون 14 استفاده خواهد کرد.

جالب است بدانید قبل از اینکه اپل آیفون 2023 خود را رونمایی کند، مهندس ناشناس موفق شده است که پورت های لایتنینگ و USB-C را در یک آیفون قرار دهد و شاید این اولین آیفون غیر رسمی باشد که هر دو درگاه را ارائه می دهد. این ارتباط است.

پورت USB-C در آیفون 15 پرو می تواند تغییر بزرگی برای آیفون باشد و علاوه بر تایید اتحادیه اروپا، کاربران زیادی را برای خرید این موبایل فوق العاده جذب کند.