منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پیام های پیش فرض اپل واچ و افزودن پیام های سفارشی به آن

پیام های پیش فرض اپل واچ و افزودن پیام های سفارشی به آن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پیام های پیش فرض اپل واچ و افزودن پیام های سفارشی به آن

اگر از اپل واچ استفاده می کنید و اعلان های پیش فرض اپل واچ برای شما کاربردی و مرتبط نیستند، می توانید پیام های شخصی سازی شده آنها را از طریق Apple Watch خود ایجاد و ارسال کنید.

امروزه اپل واچ به عنوان یکی از دستگاه های همراه آیفون شناخته می شود و به گونه ای طراحی شده است که با استفاده از آن می توانید بدون استفاده از آیفون خود به تمامی پیام ها و تماس های تلفنی پاسخ دهید.

با توجه به اینکه اپل واچ محدودیت هایی برای مدیریت پیام های طولانی دارد یا گاهی اوقات تایپ پیام برای کاربر مشکل است، پیام های از پیش تعیین شده ای وجود دارد که می توانید از آنها برای پاسخگویی به طرف مقابل در مواقع اضطراری استفاده کنید. اگر می خواهید یک پیام شخصی به دلخواه شما به این قسمت اضافه کنید، ادامه دهید آنارماگوس همراه باشید

پیام های پیش فرض را در اپل واچ مدیریت کنید
پیام های پیش فرض را در اپل واچ مدیریت کنید

بین اعلان های پیش فرض در اپل واچ شما به پاسخ‌های مربوط به احوالپرسی، تشکر یا مناسبت‌های دیگر دسترسی دارید، اما این پاسخ‌ها ممکن است برای رساندن منظور شما به طرف مقابل کافی و مناسب نباشند، در این صورت باید پیام‌های خود را ایجاد کرده و در این بخش ذخیره کنید. می توانید در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

پاسخ های سفارشی ایجاد کنید

با ایجاد پیام های پر استفاده خود در اپل واچ و تنظیم آن به عنوان پیام پیش فرض، از فرآیند خسته کننده تایپ پیام ها در اپل واچ و اتلاف وقت جلوگیری می کنید.

ایجاد پیام های سفارشی در اپل واچ
ایجاد پیام های سفارشی در اپل واچ

پیام هایی مانند اضافه کنید به سمت چپ یا درست است، واقعی ،سالن یا گاراژ یا حتی پاسخ های پیام پیش فرض توهین آمیز اپل واچ از مشکل ورودی اپل واچ جلوگیری می کند.

این مقالات را نیز بخوانید:

برای تنظیم پیام سفارشی خود، به یک آیفون متصل به Apple Watch خود نیاز دارید.

نحوه ایجاد یک پیام سفارشی در اپل واچ

  1. در آیفون گفته شده، برنامه برای تماشا راه اندازی
  2. در بخشی از ساعتمصفحه را به پایین اسکرول کنید و پیام ها انتخاب کنید.
  3. روی گزینه به صورت پیش فرض پاسخ می دهد کلیک.
  4. به انتهای صفحه و فراتر از آن بروید یک پاسخ اضافه کنید دست زدن به
  5. متن مورد نظر و در نهایت گزینه را وارد کنید انجام شده انتخاب کنید.

با گذراندن مراحل بالا و تنظیم پیام سفارشی خود، اکنون می توانید از این پیام سفارشی در اپل واچ خود برای بازپخش سریع استفاده کنید.

یک پیام سفارشی در اپل واچ ایجاد کنید
یک پیام سفارشی در اپل واچ ایجاد کنید

اعلان های پیش فرض اپل واچ را ویرایش کنید

اگر جزئی به صورت پیش فرض پاسخ می دهد روی گزینه ویرایش کلیک کنید، می توانید از خطوطی که در سمت راست این پیام ظاهر می شود استفاده کنید و پیام سفارشی خود را به بالای لیست پیام های پیش فرض اپل واچ منتقل کنید تا بدون اتلاف وقت از آن در پیام های خود استفاده کنید.

اگر می خواهید پیام خود را ویرایش کنید، باید به به صورت پیش فرض پاسخ می دهد بروید و سپس روی پیام خود کلیک کنید و آن را ویرایش کنید و در نهایت گزینه انجام شده انتخاب کنید.

برای حذف یک پیام متنی، روی پیام کلیک کنید و آن را به سمت چپ بکشید و سپس گزینه را انتخاب کنید حذف دست زدن به

امیدواریم با مطالعه مقاله بالا بتوانید اعلان های پیش فرض اپل واچ خود را مدیریت کنید. برای یادگیری نحوه واتس اپ را روی اپل واچ نصب کنید لینک مربوطه را ببینید.