منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پیش بینی انتشار عینک اپل در سال 2026 یا 2027

پیش بینی انتشار عینک اپل در سال 2026 یا 2027

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پیش بینی انتشار عینک اپل در سال 2026 یا 2027

مینگ چی کو تحلیلگر محصول اپل در مورد پذیرش گزارش می دهد تکنولوژی metalens به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که این فناوری جدید در فنجان های سیب نیز استفاده خواهد شد و همانطور که مشخص است تولید و عرضه انبوه عینک اپل نیز تا سال 2026 یا 2027 به تعویق خواهد افتاد.

بر اساس گزارش ها، اپل در حال توسعه فناوری metalens برای جایگزینی پوشش های پلاستیکی لنز در دستگاه های آینده این شرکت است. برای شروع، در پوشش Face ID و لنزهای دوربین و عینک AR استفاده خواهد شد.

استفاده از فناوری Metalens در محصولات آینده اپل

استفاده از فناوری Metalens در محصولات آینده اپل

استفاده از فناوری Metalens در محصولات آینده اپل

بر اساس گزارشی که توسط مینگ چی کو تحلیلگر معتبر محصولات اپل در سال 2024 از فناوری پوشش فلزی در پوشش Face ID و تولید انبوه آیپد پرو استفاده خواهد شد. در صورت موفقیت این پروژه در فیس آیدی آیفون در سال 2025 یا 2026 استفاده خواهد شد.البته وی احتمال تحقق مورد دوم را بسیار بیشتر می داند.

و در نهایت از این فناوری فنجان های سیب استفاده خواهد شد. این عینک واقعیت افزوده محتوای مورد نظر را در دنیای واقعی نمایش می دهد. Kuo می گوید که نزدیک ترین زمان ممکن برای عرضه انبوه عینک AR اپل سال 2026 یا 2027 تخمین زده می شود.

همچنین پیش بینی می شود که فناوری Metalens تا سال 2028 یا 2030 به زنجیره اصلی تولید محصولات اپل اضافه شود و به عنوان جایگزینی برای لنزهای پلاستیکی در دوربین های ارزان قیمت یا سیستم های LiDAR عمل کند.

در مقاله ای از دانشگاه هاروارد Metalens as این یک سطح صاف را توصیف می کند که از نانوذرات برای تمرکز نور استفاده می کند. به نظر می رسد این فناوری در مراحل اولیه تولید و آزمایش است، اما کو معتقد است که تا سال 2024 برای پوشش لنزهای کوچک Face ID آماده خواهد شد.

تحویل هدفون و عینک اپل

تحویل هدفون و عینک اپل

تحویل هدفون و عینک اپل

مدت هاست که شایعه شده است که اپل در حال کار بر روی دو پوشیدنی واقعیت افزوده است، یکی یک هدست واقعیت افزوده به نام Reality Pro یکی نیز شناخته شده است عینک اپل که عینک اپل است خوب.

طبق گزارش ها، نسل اول هدست واقعیت ترکیبی این رویداد WWDC 2023 تا پایان امسال رونمایی و به تولید انبوه می رسد. از سوی دیگر، عینک های واقعیت افزوده اپل تا حدودی شبیه عینک های معمولی هستند، اما محتوای واقعیت افزوده مانند اعلان ها و دستورالعمل های اپلیکیشن های اپل را نمایش می دهند.

نظر شما در مورد عرضه عینک اپل چیست؟ آیا این محصول جذاب به مرحله تولید راه می یابد یا خیر؟