منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چه تغییراتی از آپدیت iOS 17 انتظار دارید؟

چه تغییراتی از آپدیت iOS 17 انتظار دارید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چه تغییراتی از آپدیت iOS 17 انتظار دارید؟

اگر از کاربران آیفون هستید، احتمالاً چیزهایی در ذهن دارید که می‌خواهید با به‌روزرسانی‌های iOS ببینید. اگر در آپدیت سیستم عامل جدید اپل با این موارد مواجه شدید چه؟ عالی می شود. در این مقاله توسط آنارماگوس ما لیستی از تغییرات و بهبودهایی که از آپدیت iOS 17 انتظار داریم را گردآوری کرده ایم.با ما همراه باشید. شاید یکی از موارد موجود در این لیست همان چیزی باشد که از اپل انتظار دارید.

ارسال پیام فیس تایم

امکان ارسال پیام های FaceTime

امکان ارسال پیام های FaceTime

فراموش نکنید که یک اسکرین شات از صفحه تماس رسانه های اجتماعی خود داشته باشید زمان رویارویی افرادی را دیده اید که گیرنده تماس را پاسخ نداده و تماس گیرنده زیر عکس، متن لایک کنید “وقتی… پاسخ نمی دهد” همین جمله را زیر نام مخاطب بنویسید FaceTime در دسترس نیست قابل مشاهده است.

یک ایده خوب برای چنین موقعیتی این است که بتوانید در آن لحظه پیامی همراه با تصویر خود برای مخاطب ارسال کنید. مفهومی که اپل در آپدیت iOS 17 از آن یاد کرد فیس میل می تواند فراهم کند این ویژگی ممکن است برای برخی افراد آزاردهنده و برای برخی دیگر سرگرم کننده باشد. حتی می توان آن را فعال یا غیرفعال کرد. به نظر می رسد این ویژگی می تواند یک ایده سرگرم کننده در iOS 17 برای افرادی باشد که علاقه مند به ارسال پیام صوتی یا تصویری از طریق FaceTime هستند.

گسترش قابلیت Tapbacks

گسترش قابلیت Tapbacks

گسترش قابلیت Tapbacks

جای تعجب است که اپل همچنان توانایی دارد ضربه بک برای iMessage آپدیت یا گسترش نیافته است. Tapbacks اصطلاحی است که برای واکنش به یک پیام به صورت استیکر تایید، تعجب، خنده یا… در سال 2022، واتس اپ این قابلیت را به عنوان واکنش به متن مورد نظر، با انواع شکلک ها ممکن کرد. قبلاً در دسترس کاربران فیس بوک بود. امسال نیز در پیام های گوگل ارائه شد. بنابراین در بین تمامی پلتفرم ها و پیام رسان ها، تنها اپل توانایی واکنش با هیچ شکلک (فراتر از 6 شکلک استاندارد) را فراهم نکرده است.

این ویژگی می تواند تجربه خوبی در آپدیت iMessage برای iOS 17 باشد.

موارد را در ضبط صفحه مشخص کنید

ممکن است یک اسکرین شات از مراحل این کار گرفته باشید و آن را برای شخصی ارسال کرده باشید تا مراحل کار را نشان دهد، به عنوان مثال نحوه تنظیم یادداشت های صوتی در آیفون. این جایگزین خوبی برای نوشتن و توضیح مراحل کار است.

اما نکته اینجاست که اگر در حین ضبط صفحه وارد برنامه ای شوید یا روی گزینه ای کلیک کنید، بیننده ضبط صفحه نمایش، دقیقاً نمی داند کجا باید برود و نمی تواند ببیند روی چه چیزی ضربه می زنید. اینجاست که یک ایده خوب برای ضبط صفحه نمایش در آپدیت iOS 17 ظاهر می شود. اپل می تواند این ویژگی را بهبود ببخشد تا هر زمان که فردی از صفحه نمایش ضبط می کند و دکمه ای را روی گوشی خود فشار می دهد، آن عمل به وضوح مشخص می شود.

آیفون ها همدیگر را پینگ کردند

یکی دیگر از ویژگی هایی که اپل ممکن است روی به روز رسانی iOS 17 مانور دهد، امکان پینگ کردن آیفون از طریق آیفون دیگر است. بنابراین اگر آیفون خود را در خانه گم کنیم، به جای استفاده از Find My، آن را از طریق آیفون دیگری پینگ می کنیم. مانند ویژگی اپل واچ. این عملکرد می تواند بسیار ساده و کاربردی باشد.

نتیجه

این احتمال وجود دارد که اپل واکنش‌های متنی بیشتری را برای کاربران iMessage معرفی کند و حتی ممکن است بتوانیم آیفون خود را از طریق دستگاه‌های دیگر اپل پینگ کنیم، اما بعید است که FaceMails یا نکات برجسته ضبط صفحه در به‌روزرسانی جدید iOS ارائه شود. با این حال، ما فقط باید منتظر بمانیم و رویداد WWDC را ببینیم. آیا شما نیز منتظر آپدیت های جدید در iOS 17 هستید؟ نظرات و انتظارات خود را از اپل با ما در میان بگذارید. در مقاله دیگری پوشش داده شده است لیست تغییرات در iOS 17 پرداخت کرده اند. برای مطالعه بیشتر روی مقاله لینک شده کلیک کنید.