منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • چگونه اپل واچ سری ۷ و ۸ را تنظیم کنم؟ – وبلاگ Sibup

چگونه اپل واچ سری ۷ و ۸ را تنظیم کنم؟ – وبلاگ Sibup

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه اپل واچ سری ۷ و ۸ را تنظیم کنم؟ - وبلاگ Sibup

آیا اپل واچ شما زمان را تغییر نمی دهد یا زمان اشتباه را نشان نمی دهد؟ در هر صورت، مشاهده زمان اشتباه در اپل واچ آزاردهنده است. تنظیمات اپل واچ بسیار ساده است و می توانید زمان واقعی را در مکان خود تنظیم کنید. اما قبل از رفع مشکل، حتما هر دو دستگاه را برای همگام سازی اپل واچ و آیفون خود به روز کنید. این اغلب مشکلات جزئی را برطرف می کند و می توانید از دستگاه های خود نهایت لذت را ببرید. به هر حال، در این بررسی، همه چیز در مورد تنظیمات اپل واچ 7 و 8 صحبت خواهیم کرد.

چگونه اپل واچ را از آیفون تنظیم کنیم

اپل واچ شما از تنظیمات مکان همگام سازی شده آیفون شما برای تنظیم زمان استفاده می کند. بنابراین، بهترین گزینه برای اطمینان از نمایش صحیح ساعت اپل واچ، بررسی و تغییر زمان آیفونی است که با اپل واچ همگام شده است. برای این کار مراحل زیر را در نظر بگیرید:

مکان را روشن کنید

هنگامی که می خواهید نمایش زمان را در دستگاه خود تنظیم کنید، مکان مهمترین تنظیم برای Apple Watch 7 و 8 است. برای اطمینان از فعال بودن خدمات موقعیت مکانی، این مراحل را دنبال کنید:

 1. به تنظیمات آیفون خود بروید.
 2. به (Privacy) بروید و آن را انتخاب کنید.
 3. خدمات موقعیت مکانی را انتخاب کنید.
 4. در تنظیمات (خدمات موقعیت مکانی)، به (Apple Watch Faces) بروید و آن را انتخاب کنید.

بررسی کنید که آیا بلوتوث روشن است یا خیر

برای راه اندازی اپل واچ، باید مطمئن شوید که بلوتوث آیفون شما روشن است تا اپل واچ بتواند متصل شود. برای روشن کردن بلوتوث، به تنظیمات بروید و بلوتوث را روشن کنید و مطمئن شوید که سبز است. وقتی سبز شد، بلوتوث آیفون شما روشن می شود و ساعت به طور فعال به آیفون متصل می شود.

برای بررسی اتصال بلوتوث اپل واچ، انگشت خود را روی صفحه ساعت به سمت بالا بکشید تا مرکز کنترل ظاهر شود. در بالای صفحه، به دنبال چراغ سبز شکل تلفن باشید. هنگامی که آن را انتخاب می کنید، باید به شما بگوید که آیا آیفون شما به اپل واچ شما متصل است یا خیر. اگر متصل باشد، بلوتوث شما به خوبی کار می کند.

آیفون و اپل واچ خود را ریستارت کنید

راه اندازی مجدد یا راه اندازی مجدد آیفون و اپل واچ همیشه بهترین گام برای رفع مشکل فنی است. دکمه کناری اپل واچ را نگه دارید و دکمه پاور را فشار دهید تا اپل واچ خود را مجددا راه اندازی کنید. برای راه اندازی مجدد آیفون، دکمه کناری و یکی از دکمه های صدا را فشار داده و نگه دارید تا دکمه (Slide to Power Off) ظاهر شود. هنگامی که اپل واچ یا آیفون خود را مجددا راه اندازی می کنید، باید دستگاه خود را برای یک یا دو دقیقه خاموش کنید و سپس دوباره آن را روشن کنید.

نزدیکی اپل واچ و آیفون

اپل واچ شما ممکن است زمان یا منطقه زمانی را اشتباه نشان دهد زیرا آیفون شما به اندازه کافی به ساعت نزدیک نیست. اگر آیفون شما نزدیک نباشد، نمی‌تواند به اپل واچ متصل شود. اطمینان حاصل کنید که دو دستگاه به یکدیگر نزدیک هستند تا Apple Watch به درستی تنظیم شود.

تنظیمات تاریخ و ساعت آیفون خود را بررسی کنید

اگر آیفون و اپل واچ شما زمان اشتباه را نشان می دهند یا تغییر نمی کنند، باید تنظیمات تاریخ و ساعت آیفون خود را بررسی کنید. مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. برای بررسی تنظیمات تاریخ و زمان، تنظیمات را در آیفون خود باز کنید.
 2. به قسمت General بروید و آن را انتخاب کنید.
 3. گزینه (تاریخ و زمان) را انتخاب کنید.

وقتی در تنظیمات تاریخ و زمان هستید، این گزینه را دارید که زمان تغییر یا انتخاب خودکار منطقه زمانی را تنظیم کنید. تنظیم خودکار را خاموش و دوباره روشن کنید. این اغلب باعث می شود که اپل واچ و آیفون شما برای به روز رسانی زمان با سرورهای اپل تماس بگیرند.

نحوه تنظیم ساعت از اپل واچ 7 و 8

اگر می خواهید زمان را مستقیماً از اپل واچ خود تنظیم کنید و تنظیمات صحیح اپل واچ را دریافت کنید، راه هایی برای تنظیم آن وجود دارد که در زیر توضیح خواهیم داد:

بررسی تنظیمات (زمان چهره)

اپل واچ دارای تنظیماتی به نام (زمان نمایش چهره در پیش است). در این تنظیمات می‌توانید اپل واچ خود را روی زمان متفاوت تا یک ساعت تنظیم کنید. بنابراین اگر زمان شما چند دقیقه جلوتر یا عقب است، این تنظیم می تواند دلیل آن باشد. بنابراین، مطمئن شوید که اپل واچ خود را چند دقیقه جلوتر از آیفون خود تنظیم کرده اید. اگر نمی خواهید زمان ساعت به جلو باشد، آن را روی صفر مثبت تنظیم کنید. برای استفاده از این تنظیمات، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • بخش (تنظیمات) را انتخاب کنید. سپس در منوی باز شده به پایین اسکرول کنید تا به گزینه ساعت برسید و آن را انتخاب کنید.
 • اگر ساعت چیزی غیر از صفر نشان می دهد، قسمت دقیقه را لمس کرده و Digital Crown را بچرخانید تا عدد مثبت صفر شود، سپس گزینه Set را انتخاب کنید.

ساعت را خاموش کنید (Apple Watch Face)

مهم است که دوبار بررسی کنید که Apple Watch Face شما خاموش است. برخی از کاربران قبلاً این اشتباه را مرتکب شده‌اند، بنابراین مطمئن شوید که در برنامه زمانی متفاوتی مانند ساعت جهانی یا برنامه غروب/طلوع خورشید قرار ندارید.

اپل واچ خود را چند دقیقه جلوتر تنظیم کنید

برخی از افراد ترجیح می‌دهند اپل واچ‌های خود را چند دقیقه جلوتر بگذارند، این آرامش خیال محسوب می‌شود. اپل یک ویژگی مفید را در تنظیمات اپل واچ فقط برای افرادی که دوست دارند چند دقیقه جلوتر باشند قرار داده است. در زیر به شما کمک می کنیم از این ویژگی در تنظیمات اپل واچ استفاده کنید:

 1. برنامه تنظیمات را در اپل واچ خود باز کنید.
 2. به پایین بروید و ساعت را انتخاب کنید.
 3. زیر عنوان (Set watch face display time) و گزینه (+0 دقیقه) را انتخاب کنید.
 4. 4. چرخش (تاج دیجیتال) برای تنظیم ساعت.
 5. در نهایت با انتخاب گزینه (دکمه Green Check) ساعت شما تنظیم می شود.

چند دقیقه قبل اپل واچ خود را با موفقیت راه اندازی کردید. اکنون، مهم است که بدانید این زمان جدید فقط در صفحه اپل واچ نمایش داده می شود. در هر جای دیگری، مانند گوشه سمت راست بالای صفحه، زمانی که در برنامه هستید، و برای اهداف دیگر مانند زنگ هشدار، تایمر، ساعت جهانی، اعلان‌ها و غیره، ساعت شما همچنان از زمان فعلی استفاده می‌کند. اگر می خواهید به زمان عادی برگردید، مراحل بالا را دنبال کنید و زمان را روی صفر دقیقه تنظیم کنید.

نتیجه

 • تنظیمات اپل واچ نسل هفتم و هشتم را می توان با روشن کردن مکان و همگام سازی آیفون و اپل واچ تنظیم کرد.
 • تنظیم ساعت به جلو یا عقب امکان پذیر است، اما این زمان به جلو یا عقب فقط در صفحه اصلی اپل واچ قابل مشاهده است.
 • تنظیم Apple Watch را می توان از طریق ساعت و عملکرد (Face Display Time Ahead) انجام داد.