منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه شماره سریال Airpod Pro را ساده ترین راه پیدا کنید

چگونه شماره سریال Airpod Pro را ساده ترین راه پیدا کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه شماره سریال Airpod Pro را ساده ترین راه پیدا کنید

بدیهی است دسترسی به شماره سریال هر محصول خریداری شده به خصوص محصولات اپل بسیار مهم است زیرا در صورت نیاز به پشتیبانی اپل و مواردی از این دست باید این شماره را ارائه دهید. مالکیت شماره سریال Airpod Pro همچنین به دلیل استفاده زیاد از این محصول در مواقعی مانند استفاده از مزیت، مانند سایر محصولات بسیار کاربردی است اپل موزیک یا بازی ها، زمانی که قصد تعویض ایرپادهای خراب را دارید یا نیاز به پشتیبانی اپل دارید، باید در مرحله اول شماره سریال ذکر شده را وارد کنید.

در گذشته اپل شماره سریال محصولاتی مانند آیفون و اپل واچ را دقیقا در پشت محصول چاپ می کرد و به راحتی پیدا می شد، اما امروزه این اتفاق نمی افتد و نمی توانید شماره ای را در پشت محصولات محصول مشاهده کنید. لازم به ذکر است که شماره سریال Airpod Pro بر روی کیف شارژ نمایش داده شده است.

گاهی اوقات این عدد روی جعبه شارژ ایرپاد آنقدر کوچک یا گم می شود که خواندن آن بسیار دشوار است، بنابراین در این مقاله آنارماگوسما به شما آموزش می دهیم که چگونه شماره سریال AirPods Pro را پیدا کنید تا بتوانید به راحتی آن را برای کارهای مهم در اختیار داشته باشید.

سه راه برای بررسی شماره سریال Airpod Pro

اگر در اینترنت در مورد نحوه یافتن شماره سریال Airpod Pro جستجو کرده باشید، به نتایج زیادی برخورد کرده اید، اما بسیاری از این روش ها گیج کننده و بی اثر خواهند بود، بنابراین ما 3 روش بسیار ساده را برای شما بررسی کرده ایم که به راحتی مشکل را حل می کند. و سریع آنها را حل کنید.

روش 1: شماره سریال Airpod Pro را با استفاده از آیفون پیدا کنید

  1. در اولین و مهمترین مرحله، باید AirPods Pro خود را به آیفون مربوطه متصل کنید.
  2. پس از اتصال این دو دستگاه به یکدیگر، به تنظیمات به آیفون خود بروید و روی گزینه کلیک کنید عمومی کلیک.
شماره سریال Airpod را در آیفون پیدا کنید

شماره سریال Airpod را در آیفون پیدا کنید

  1. در این مرحله ابتدا در با توجه و سپس در AirPods Pro دست زدن به
  2. با دنبال کردن مراحل بالا، به صفحه جدیدی هدایت می‌شوید که شامل تمام اطلاعات ایرپاد پرو شما از جمله شماره سریال است.

لازم به ذکر است به این ترتیب می توانید به اطلاعاتی مانند شماره مدل، نسخه سخت افزاری و همچنین نسخه سیستم عامل AirPods خود دسترسی داشته باشید.

اگر با استفاده از این روش نمی توانید شماره سریال AirPods Pro خود را پیدا کنید، به روش های بعدی بروید.

روش دوم: شماره سریال Airpod Pro را از جعبه بسته بندی پیدا کنید

کاملاً واضح است که با این روش باید جعبه بسته بندی AirPods را پیدا کنید و سپس پس از بررسی آن شماره سریال چاپ شده روی آن را یادداشت کنید.

تنها مشکل این است که اکثر کاربران پس از مدتی جعبه بسته بندی را دور می اندازند که اگر بتوانند آن را نزد خود نگه دارند، پس از مدت ها به راحتی می توانند شماره سریال AirPods Pro خود را دریافت کنند.

روش سوم: از طریق فاکتور اصلی به شماره سریال Airpod Pro دسترسی پیدا کنید

بدیهی است که همچنین می توانید شماره سریال مربوطه را با استفاده از فاکتور خرید اصلی Airpod Pro پیدا کنید. بد نیست بدانید در صورت شکستگی یا آسیب دیدن AirPods Pro می توانید با استفاده از این فاکتور از اپل پشتیبانی و گارانتی دریافت کنید.

بنابراین باید فاکتور مذکور را بردارید و شماره سریال دستگاه خود را در جای مطمئنی یادداشت کنید تا در زمان نیاز به آن دسترسی داشته باشید.

اگر در مورد خرید ایرپاد پرو شک دارید و هنوز تصمیم نهایی برای خرید نگرفته اید، خواندن 5 دلیل برای خرید ایرپاد پرو 2 تصمیم نهایی شما را می گیرد و این محصول اپل برای اتصال به دسته های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نیز مفید است. آماده شدن.