منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه یک نقشه آفلاین را در اپل واچ ذخیره کنیم؟

چگونه یک نقشه آفلاین را در اپل واچ ذخیره کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه یک نقشه آفلاین را در اپل واچ ذخیره کنیم؟

ارائه نقشه های آفلاین بر روی اپل واچ اولترا یکی از مواردی بود که در پیش نمایش های اولیه این محصول روی آن کار می شد چرا که در اپل مپ امکان استفاده آفلاین از نقشه ها وجود ندارد. اما کاربران اپل راه حل های دیگری برای یافتن نقشه آفلاین برای اپل واچ دارند.

اگر در مسیری آفلاین هستید، بهترین راه حل این است که یک نقشه کاغذی قدیمی داشته باشید تا مسیر را در کنار نقشه آیفون پیدا کنید. نقشه های اپل از نقشه برداری آفلاین در آیفون پشتیبانی نمی کند، در عوض Google Maps مناطق مورد نظر را زودتر از موعد برای شما دانلود می کند.

یک نقشه آفلاین برای Apple Watch پیدا کنید
یک نقشه آفلاین برای Apple Watch پیدا کنید

معرفی برنامه هایی برای ارسال نقشه های آفلاین به اپل واچ

در حال حاضر، بهترین راه حل برای ذخیره نقشه های آفلاین در اپل واچ شما (زمانی که آفلاین هستید) اپلیکیشنی به نام Work Out Doors است. می توانید این برنامه را از اپ استور خریداری کنید.

این مقالات را نیز بخوانید:

WorkOutDoors این یک نقشه کاملاً کاربردی است که دقیقاً مانند نقشه های آیفون است. این نقشه برای ناوبری و تمرین در فضای باز عالی است. زیرا شامل تمامی جاده ها، مسیرهای پیاده روی، مسیرها و مسیرها می شود.

می توانید کارت ها را به آرامی با انگشت خود حرکت دهید و با تاج دیجیتالی روی نقطه مورد نظر در جایی که نیاز است زوم کنید. همچنین می توانید نقشه های مورد نظر را در اپل واچ دانلود کرده و در صورت عدم وجود سیگنال از آنها به صورت آفلاین استفاده کنید. نقشه های استاندارد یا نقشه های توپوگرافی را در صورت نیاز انتخاب کنید. نقشه های کل جهان در این برنامه گنجانده شده است. لازم به ذکر است که هیچ اشتراک و هزینه اضافی وجود ندارد.

معرفی اپلیکیشن WorkOutDoors برای ذخیره نقشه آفلاین در اپل واچ
معرفی اپلیکیشن WorkOutDoors برای ذخیره نقشه آفلاین در اپل واچ

این برنامه سال ها پیش ظاهر شد اپل واچ اولترا با ویژگی های جدیدی که در صورت ضرر اعمال می شود استفاده شده است. بررسی های مختلف WorkOutDoors نشان می دهد که این برنامه چیزهای زیادی را به شما ارائه می دهد. می‌توانید هر بخش نقشه با اندازه‌ای را با جزئیات کامل و قابلیت زوم در آیفون خود ذخیره کنید. مسیر شما را از ابتدای حرکت نشان می دهد و با قطب نما ثابت نقطه شروع حرکت شما را مشخص می کند. با این برنامه مسیرهای ناآشنا را با اطمینان طی کنید و به راحتی راه بازگشت را پیدا کنید.

Footpath یکی دیگر از برنامه های خوب ردیابی ورزش است. با Footpath، می‌توانید هر مسیری را با پشتیبانی کامل از GPS و راهنمای صوتی قدم به قدم، حتی آفلاین، به Apple Watch خود اضافه کنید. برخلاف WorkOutDoors، Footpath هزینه اشتراک ماهانه و سالانه دارد. همچنین قبل از خرید اشتراک، یک دوره آزمایشی 7 روزه و انتخاب مسیر رایگان را در اختیار شما قرار می دهد. در زیر می توانید در مورد آن بخوانید مقایسه Apple Map و Google Map همچنین بخوانید