منو سایت

کیس Airpod صفحه لمسی اپل به بازار می آید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کیس Airpod صفحه لمسی اپل به بازار می آید

اپل اخیرا قاب AirPods را با نمایشگر تعاملی به عنوان یک اختراع جدید ثبت کرده است. اگر می خواهید درباره اختراع جدید اپل بیشتر بدانید، این مقاله را بخوانید آنارماگوس با ما بمان.

ایرپادهای اپل از سال 2016 به طرق مختلف ارتقا یافته اند، اما همچنان می توان از آنها به عنوان هدفون با آیفون یا هر دستگاه دیگری استفاده کرد. این مشکل ممکن است در آینده تغییر کند و تنها AirPods پاسخگوی نیاز کاربران باشد، زیرا اخیراً از یک صفحه نمایش تعاملی در مورد آن استفاده شده است.

ساخت AirPods یک محصول مستقل

پیش بینی می شود که در آینده، Apple AirPods با یک کیس هوشمند حاوی صفحه نمایش تعاملی، به محصولی مستقل برای طرفداران اپل تبدیل خواهد شد.

بر اساس گزارش ها ثبت اختراع اپلاداره ثبت اختراع ایالات متحده طرح جدید قاب AirPods را به عنوان اختراع جدید اپل ثبت کرده است. در جلوی بدنه یک صفحه نمایش لمسی مشابه اپل واچ وجود دارد. با استفاده از این نمایشگر، کاربران می توانند رسانه ها و موارد دیگر را کنترل کنند و همچنین می توانند به برنامه های ضروری مانند آب و هوا، نقشه ها و اعلان ها دسترسی داشته باشند.

در این پتنت اپل، سوئیچ بین برنامه ها با استفاده از سیری امکان پذیر است. علاوه بر این، با استفاده از Handoff می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را از AirPod به HomePod منتقل کنید.

اپل این پتنت را در سپتامبر 2022 ثبت کرد. همانطور که می دانیم، اپل یکی از آن شرکت هایی است که همیشه تعداد زیادی از ثبت اختراع رجیستری ها، اما تنها تعداد کمی به مرحله اجرا می رسند. با این حال، تصور ایرپادهای جدید با صفحه نمایش لمسی و کیس مبتنی بر رابط کاربری شگفت‌انگیز خواهد بود.

قاب ایرپاد با صفحه نمایش لمسی موجود است

قاب ایرپاد با صفحه نمایش لمسی موجود است

زمان آزاد کردن قاب ایرپاد با نمایشگر است

سال گذشته، اپل به آی پاد 20 ساله پایان داد. این شرکت معتقد است که مصرف کنندگان از طریق هوم پاد، آیفون و ایرپاد به موسیقی گوش می دهند. به نظر می رسد افزودن برخی ویژگی های اولیه به هدفون های بی سیم می تواند آی پاد آن را به بازار اپل برگردانید.

اگر قاب جدید AirPods به عنوان لوازم جانبی آیفون عرضه شود، برای کسانی که گجت پوشیدنی اپل را ندارند، به عنوان یک ساعت اپل عمل خواهد کرد. به این ترتیب می توان رسانه ها و برنامه های کوچک را از طریق قاب هوشمند Airpod مدیریت کرد و نیازی به بیرون آوردن آیفون از جیب نیست.

با وجود ثبت اختراع برای کیس جدید AirPods، هنوز هیچ شایعه‌ای مبنی بر طراحی مجدد قاب AirPods وجود ندارد. این بدان معناست که اگر حتی اپل بخواهد روی این مورد کار کند، زمان زیادی برای تکمیل آن نیاز است.

اگر می خواهید در مورد حق اختراع اپل برای آیفون تاشو برای دانستن، مقاله مرتبط را ببینید.