منو سایت

10 میانبر سیری در Apple Music چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 میانبر سیری در Apple Music چیست؟

گوش دادن به موسیقی اپل موزیک این همیشه سرگرم کننده است، به خصوص اخیراً به لطف ربات های چت Siri که ترفندهای جدیدی را به برنامه معرفی کرده اند. با یکی از این موارد، می توانید بیشترین بهره را از این سرویس پخش موسیقی ببرید. در ادامه این مقاله توسط آنارماگوس در اینجا 10 مورد از بهترین میانبرهای سیری برای Apple Music آورده شده است.

ما بهترین میانبرهای سیری برای Apple Music را برای شما آورده ایم

یک آهنگ در یوتیوب پیدا کنید

میانبرهایی برای یافتن موسیقی در یوتیوب

میانبرهایی برای یافتن موسیقی در یوتیوب

ممکن است هنگام گوش دادن به آهنگی، بخواهید آن را در یوتیوب پیدا کنید. از طریق این میانبر، تنها چند دقیقه طول می کشد تا به موسیقی مورد نظر در یوتیوب منتقل شود. این میانبر با سیری و اپل موزیک کار می کند. همچنین می توانید آن را به سیری اضافه کنید و سفارشی سازی های لازم را انجام دهید و جزئیات موسیقی را برای یافتن آن اضافه کنید.

همچنین می توانید یک نماد ترجیحی را برای نمایش در برگه اشتراک گذاری انتخاب کنید.

یک آلبوم پخش کنید

میانبری برای یافتن آلبوم مورد نظر در Apple Music

میانبری برای یافتن آلبوم مورد نظر در Apple Music

با استفاده از این میانبر دیگر نیازی به باز کردن Apple Music برای پخش آلبوم مورد نظر ندارید. فقط دکمه میانبر را فشار دهید و به سرعت آلبوم موسیقی مورد نظر را باز کنید.

همچنین می توانید میانبرهای موسیقی را برای پخش جریانی موسیقی مطابق با سلیقه خود تنظیم کنید. بهتر از همه، می توانید آن را به صفحه اصلی خود اضافه کنید و حتی ویجت آن را به نمای Today اضافه کنید.

تایمر موسیقی

میانبر تایمر موسیقی

میانبر تایمر موسیقی

میانبر تایمر موسیقی یک ترفند عالی برای دوستداران موسیقی است. به این ترتیب دیگر نیازی نیست نگران توقف دستی موسیقی در یک نقطه خاص باشیم.

اگر شما نیز می خواهید بدون وقفه به موسیقی گوش دهید، این یک افزونه عالی برای کتابخانه موسیقی شما است. با آن می توانید موسیقی پخش کنید، همه آهنگ ها را تکرار کنید و همچنین آن را در یک ویجت نمایش دهید. همچنین می توانید تنظیم کنید که در برگه اشتراک گذاری ظاهر شود.

هنرمند بازی کن

میانبرهایی برای پیدا کردن یک هنرمند خاص

میانبرهایی برای پیدا کردن یک هنرمند خاص

اگر شما هم به آهنگ های خواننده خاصی علاقه دارید، با استفاده از این میانبر کاملا کاربردی، می توانید خیلی سریع به موسیقی خواننده مورد علاقه خود گوش دهید. با این میانبر به راحتی می توانید به بهترین آهنگ های هر خواننده ای که می خواهید دسترسی داشته باشید.

25 لیست پخش برتر

لیست پخش شاتکات با 25 اثر برتر

لیست پخش شات کات با بهترین 25 اثر

حتما آهنگ هایی دارید که از گوش دادن به آن ها خسته نمی شوید. بنابراین، با استفاده از این میانبر، می توانید یک لیست پخش با 25 آهنگ برتر مورد نظر خود ایجاد کنید. در حین رانندگی یا هر زمان دیگری، می توانید به سرعت به لیست پخش موسیقی مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید.

بازدیدهای دهه

آهنگ های قدیمی رادیو

آهنگ های قدیمی رادیو

این میانبر برای علاقه مندان به آهنگ های رادیویی دهه 60، 70، 80 و 90 مناسب است. آن را به صفحه اصلی خود اضافه کنید تا تنها با یک ضربه به آهنگ های مورد علاقه قدیمی خود گوش دهید.

رادیو کودک و خانواده

دسترسی به کانال های رادیویی خانواده و کودکان

دسترسی به کانال های رادیویی خانواده و کودکان

با استفاده از این میانبر، می‌توانید به چندین ایستگاه رادیویی خانوادگی مانند رادیو دیزنی، لالایی‌ها، پرنسس و دیگران زمانی که در کنار فرزندانتان هستید دسترسی داشته باشید و لحظات شادی را برای خود و فرزندانتان رقم بزنید. برای مثال Cool Family یک پکیج کامل برای اوقات فراموش نشدنی خانوادگی است.

رادیو رقص

میانبرهای کانال رادیویی رقص

میانبرهای کانال رادیویی رقص

اگر عاشق رقصیدن هستید، تنها با یک ضربه بر روی این میانبر، می توانید به ایستگاه رادیویی مورد نظر خود بروید و به آهنگ رقص مورد نظر دسترسی پیدا کنید. این میانبر به شما امکان می دهد چندین ایستگاه رادیویی را همزمان انتخاب کنید. به عنوان مثال، می توانید Dance-Pop، Disco، Classic Freestyle، Dance و House را انتخاب کنید.

سپس بهترین آهنگ های هنرمند را پخش کنید

به ده لیست پخش برتر یک هنرمند دسترسی داشته باشید

به ده لیست پخش برتر یک هنرمند دسترسی داشته باشید

ممکن است در حین گوش دادن به آهنگ یک هنرمند بخواهید با کارهای دیگر او نیز آشنا شوید. با استفاده از این میانبر، می توانید به سرعت به 10 آهنگ برتر یک هنرمند دسترسی داشته باشید.

این میانبر با Apple Music و iTunes Store کار می کند. همچنین گزینه‌های سفارشی‌سازی زیادی مانند تعداد آهنگ‌هایی که می‌خواهید اضافه کنید، انتخاب کشور و حتی نمایش یک ویجت در نمای Today در اختیار شما قرار می‌دهد.

هفته موسیقی من را به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری آهنگ های هفته گذشته در اپل موزیک

به اشتراک گذاری آهنگ های هفته گذشته در اپل موزیک

یکی از بهترین چیزها این است که آهنگ های مورد علاقه خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. از طریق این میانبر می توانید یک لیست پخش از آهنگ هایی که در طول هفته به آنها گوش داده اید ایجاد کنید و آن را در شبکه های اجتماعی یا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

موسیقی را در کوتاه ترین زمان در Apple Music پیدا کنید

امیدواریم دانستن بهترین میانبرهای سیری برای Apple Music، جستجو و تلاش شما را برای یافتن موسیقی مورد علاقه خود کاهش دهد. کدام یک از این ضربه ها کاربردی تر است؟ نظرات خود را با ما در نظرات به اشتراک بگذارید. با اشتراک Apple Music بخرید از جانب اناردارک شما به تمام ویژگی های این سرویس پخش موسیقی دسترسی دارید.