منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 2 راه برای اشتراک گذاری موقعیت مکانی در اپل واچ

2 راه برای اشتراک گذاری موقعیت مکانی در اپل واچ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
2 راه برای اشتراک گذاری موقعیت مکانی در اپل واچ

اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود با دیگران یکی از گزینه هایی است که جدا از ایجاد احساس امنیت، فرصتی را برای یافتن مکان دوستان و اعضای خانواده یا جلسات کاری و … فراهم می کند. در این مقاله توسط آنارماگوس با نحوه اشتراک گذاری مکان در اپل واچ آشنا شوید.

اشتراک گذاری موقعیت مکانی را در اپل واچ فعال کنید

اگر آیفون خود را در خانه فراموش کرده اید و اکنون باید موقعیت مکانی خود را با یکی از دوستان خود به اشتراک بگذارید، از اپل واچ استفاده کنید. قبل از انجام این کار، باید اشتراک گذاری موقعیت مکانی را در اپل واچ فعال کنید و سپس به مراحل دیگر بروید. برای فعال کردن ویژگی ذکر شده در ساعت خود، موارد زیر را انجام دهید:

 1. در اپل واچ، تنظیمات راه اندازی کنید و به پایین بروید تا گزینه مورد نظر را انتخاب کنید حریم خصوصی و امنیت رسیدن روی آن کلیک کنید.
 2. بر خدمات مکان یابی روی گزینه مطمئن شوید ضربه بزنید خدمات مکان یابی روشن و فعال است.
اشتراک گذاری مکان اپل واچ

اشتراک گذاری مکان اپل واچ

 1. سپس به انتهای صفحه و تابع بروید اشتراک گذاری موقعیت مکانی من روشن کنید اکنون می توانید مکان خود را از طریق برنامه ها ردیابی کنید افراد را پیدا کنید و پیام ها با دیگران به اشتراک بگذارید.
گزینه ای برای اشتراک گذاری موقعیت مکانی من

گزینه ای برای اشتراک گذاری موقعیت مکانی من

مکان خود را با استفاده از برنامه Find People به اشتراک بگذارید

همانطور که می توانید مکان دوستان خود را با استفاده از برنامه Find People در Apple Watch پیدا کنید، می توانید مکان Apple Watch خود را نیز با دیگران به اشتراک بگذارید.

 1. برنامه افراد را پیدا کنید روی اپل واچ اجرا شود.
 2. می توانید کلید را سفارشی کنید دقیق روشن کن با این کار موقعیت مکانی دقیق تری ارائه می شود.
 3. در این بخش، اگر از شما خواسته شد که به اپلیکیشن Find People اجازه دسترسی به مکان را بدهید، این کار را انجام دهید. صفحه را به پایین اسکرول کنید و گزینه را انتخاب کنید اجازه می دهد یک بار یا مجوز هنگام استفاده از برنامه کلیک.
 4. پس از انجام مراحل بالا، در صفحه اصلی اپلیکیشن Find People هستید و پس از اسکرول کردن صفحه به پایین، می توانید با انتخاب گزینه، مکان اپل واچ را بیابید. اشتراک گذاری موقعیت مکانی منبا دیگران به اشتراک بگذارید
مکان خود را با استفاده از برنامه Find People به اشتراک بگذارید

مکان خود را با استفاده از برنامه Find People به اشتراک بگذارید

 1. می‌توانید با استفاده از میکروفون، لیست مخاطبین یا صفحه شماره‌گیر تلفن، مکان دوستانتان را پیدا کنید.
 2. در این مرحله باید یک بازه زمانی برای اشتراک گذاری مکان اپل واچ خود مشخص کنید. این فاصله می تواند از یک ساعت تا یک روز کامل یا برای همیشه فعال شود.
مکان اپل واچ

مکان اپل واچ

در نهایت با انجام مراحل بالا، دوستان به موقعیت مکانی شما در اپل واچ دسترسی خواهند داشت. آنها باید برای دیدن آن ضربه بزنند، و اگر باید با استفاده از Maps به مکان شما بروند، باید دوباره روی آن ضربه بزنند.

مکان اپل واچ خود را از طریق پیام ها به اشتراک بگذارید

اگر با کسی مکالمه دارید در پیام ها و می خواهید موقعیت مکانی خود را نیز با او به اشتراک بگذارید، موارد زیر را انجام دهید:

 1. صفحه پیام ها را به پایین اسکرول کنید و ضربه بزنید ارسال مکان دست زدن به
 2. موقعیت مکانی در اپل واچ شما در قالب یک نقشه کوچک نمایش داده می شود و بدون نیاز به کلیک برای مخاطب ارسال می شود.
مکان اپل واچ خود را از طریق پیام ها به اشتراک بگذارید

مکان اپل واچ خود را از طریق پیام ها به اشتراک بگذارید

 1. اگر اعلان دریافت کردید، دقیق آن را روشن کنید و سپس یکی از دو گزینه را روشن کنید اجازه می دهد یک بار یا مجوز هنگام استفاده از برنامه انتخاب کنید.

در این روش مشابه Find People موقعیت مکانی شما برای دوست مورد نظر ارسال می شود و آنها روی آن کلیک کرده و از برنامه استفاده می کنند. نقشه های اپل راه شما را پیدا خواهد کرد.

توقف اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی در اپل واچ

برای توقف اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی خود در Apple Watch، می‌توانید چند کار را انجام دهید:

 • اگر از برنامه استفاده می کنید افراد را پیدا کنید شما موقعیت مکانی خود را در Apple Watch به اشتراک گذاشته اید، برنامه را دوباره باز کنید و فردی را که مکان خود را با او به اشتراک می گذارید انتخاب کنید، سپس صفحه را به پایین اسکرول کنید و انتخاب کنید اشتراک گذاری موقعیت مکانی من خاموش شد
 • برای انصراف کامل از اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی در Apple Watch خود، به تنظیمات برو بعد انتخاب کن حریم خصوصی و امنیت،بر خدمات مکان یابی ضربه بزنید و S را انتخاب کنیدخرگوش موقعیت من خاموش شد
اشتراک گذاری موقعیت مکانی را در اپل واچ خاموش کنید

اشتراک گذاری موقعیت مکانی را در اپل واچ خاموش کنید

اگر می خواهید از نحوه اتصال اپل واچ به چندین آیفون برای اطلاع از این موضوع روی لینک مربوطه کلیک کنید.