20 بازی جدید در عناوین Apple Arcade و معرفی آنها

20 بازی جدید در عناوین Apple Arcade و معرفی آنها

اگر گیمر هستید و به عناوین Apple Arcade علاقه مند هستید، مطمئناً از گسترش آرشیو این سرویس مطلع خواهید شد. در این مقاله توسط آنارماگوس اخبار مربوط به گسترش آرشیو اپل آرکید را بررسی کرده ایم، با ما همراه باشید.

طبق آخرین گزارش های منتشر شده، اپل 20 بازی جدید در سبک های مختلف را به آرشیو اپل آرکید اضافه کرده و آن را گسترش خواهد داد.

اپل آرکید این یک سرویس بازی متعلق به شرکت اپل است که در سال 2019 راه اندازی شد و بیش از 200 بازی را پشتیبانی می کند. گیمرها می توانند از آیفون، آی پد و حتی اپل تی وی برای اجرای این عناوین استفاده کنند.

در این آپدیت 20 عنوان جدید مانند پورت موبایل بازی های مستقل، ساختمان های جدید شهر و بازی های شبیه سازی و همچنین عناوین برند دیزنی که مخصوص کودکان هستند به عناوین Apple Arcade اضافه شده اند.

الکس رافمن او به عنوان مدیر ارشد Apple Arcade اظهار داشت:

Apple Arcade سرویسی است که صدها بازی مختلف را در یک مکان جمع آوری کرده است تا کاربران اپل بتوانند به آن ها بپرند و لذت بازی را تجربه کنند.

گسترش آرشیو Apple Arcade با افزودن 20 بازی جدید، کاربران را تشویق می کند تا این عناوین را بازی کنند و آنها را با دوستان و اعضای خانواده به اشتراک بگذارند.

بازی های جدید در Apple Arcade

 1. استودیوی دانمارکی Playdead، یک بازی پازل پلتفرم به نام Limbo+ منتشر کرده است این پلتفرمر جوایز زیادی را با جلوه های صوتی و بصری عالی کسب کرده است.

یک بازی پازل به نام Limbo+ در عناوین Apple Arcade

 1. علاوه بر این، بازی Temple Run+ همچنین توسط استودیو Imangi ساخته شده است که به Apple Arcade می آید. در این بازی بازیکن به صورت دونده ای ظاهر می شود که برای جمع آوری گنج باید بدود، بپرد و طفره برود. این بازی برای iOS، iPad OS، Mac OS و Apple TV در دسترس است.
 2. بازی Octodad: Dadliest Catch+ همچنین ساخته شده توسط اسب های جوان در راه است به Apple Arcade. این بازی در واقع دنباله بازی هیجان انگیز است اکتداد F. گیمرها در این بازی باید Octodad را کنترل کنند و بدون برانگیختن شک مردم کارهای خود را انجام دهند.

Octodad: Dadliest Catch+ بازی

در ادامه لیست عناوین Apple Arcade

 1. TMNT Splittered Fate توسط پارامونت گلوبال
 2. طلسم دیزنی از Artist Arcade
 3. دنیای رنگ آمیزی دیزنی + توسط Story Toys
 4. Disney Getaway Blast+ توسط Gameloft
 5. ماشین چیه توسط تری باند
 6. مناظر شهری: سیم‌ساز توسط Magic Fuel Games
 7. Chess Universe+ از نقطه شیب
 8. Farming Simulator 20+ از Giant Software
 9. غلبه بر + نوشته بنت فودی
 10. مسابقات تپه ای توسط Fingersoft
 11. Iron Marines + توسط Ironhide Game Studio
 12. Kingdom Two Crowns+ از رافیوری
 13. خانه شهر من – Family Games+ توسط My Toon Games Limited
 14. PPKP+ نوشته شیمادا تاشیهیرو
 15. Snake.io توسط Quaps
 16. قفسه زمان + نویسنده سوتارو اتسوکا
 17. کابوس های بسیار کم + توسط Bandai Namco Entertainment

اگر شما نیز به عناوین Apple Arcade علاقه دارید، از Enargift دیدن کنید اشتراک اپل آرکید بخرید و از بازی های این سرویس لذت ببرید.

همچنین می توانید با یکدیگر آشنا شوید بهترین دسته بازی ها در Apple Arcade مقاله مرتبط را ببینید.