منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Dynamic Island در تمامی مدل های آیفون 15 موجود است

Dynamic Island در تمامی مدل های آیفون 15 موجود است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Dynamic Island در تمامی مدل های آیفون 15 موجود است

به تازگی ویدیویی توسط یک افشاگر معتبر مرتبط با محصولات اپل منتشر شده است که نشان می دهد شیشه جلویی آیفون 15 با جزیره دینامیک و گوشه های منحنی بازطراحی شده است. این خبر حاکی از آن است که در تمامی مدل های جدید سری آیفون شاهد بریدگی Dynamic Island خواهیم بود. بر خلاف سال گذشته فقط در مدل ها آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس این طراحی جذاب و پویا را دیده ایم، حالا در سال 2023 شاهد عرضه تمامی مدل های نسل جدید آیفون با این ویژگی خواهیم بود.

تغییرات ظاهری آیفون 15

تغییرات ظاهری آیفون 15

تغییرات ظاهری آیفون 15

باید گفت که این پیش بینی چندان هم دور از ذهن نیست، زیرا بعید به نظر می رسد که اپل برای ترغیب کاربران به خرید مدل های پرو، چنین ویژگی جذابی را تنها به مدل های Pro و Ultra اختصاص دهد. البته مثل همیشه تفاوت هایی بین مدل های مختلف آیفون وجود خواهد داشت. به عنوان مثال، تنها آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 اولترا صفحه نمایش را می بینند LTPO و نرخ تازه سازی 120 هرتز خواهد بود. در نتیجه تنها این دو مدل مجهز به فناوری صفحه نمایش همیشه روشن هستند ترویج هستند.

جزیره ای پویا

Dynamic Island یک بریدگی کپسولی شکل است که سنسورهای Face ID و دوربین جلو را در مدل‌های iPhone 14 Pro در خود جای داده است. علاوه بر این، این یک منطقه تعاملی است که می تواند برای نمایش هشدارهای مختلف سیستم مانند تماس های تلفنی و با انتشار iOS 16.1 از طریق ویژگی تغییر اندازه دهد. فعالیت های زنده همچنین با برنامه های آیفون کار می کند.

شیشه جلو برای آیفون 15

شیشه جلو برای آیفون 15

شیشه جلو برای آیفون 15

کلیپ ویدیویی از ShrimpApplePro به اشتراک گذاشته شده بود که سه ورقه شیشه را در دست یک نفر نشان می داد. هر سه با گوشه‌های منحنی، اجزای جزیره‌ای پویا در بالا و حداقل دو اندازه شیشه متفاوت ظاهری مشابه دارند. نکته آخر نشان می دهد که حداقل با شیشه های استفاده شده در هر دو سایز آیفون 14 پرو قابل مقایسه هستند.

به گفته این مطلع، عینک نمایش داده شده در این ویدئو متعلق به آیفون 15 بوده و اصالت آن نیز تایید شده است. وی همچنین به ویدیوی دوم در Bilibili که دارای همان ویژگی های اشاره شده است. او بیان می کند که شواهد موجود در این ویدئو هم برای مدل های حرفه ای و هم برای مدل های معمولی است آیفون 15 خواهد بود. شیشه منحنی دارد که از وسط لبه ها شروع می شود. به این معنا که در گوشه ها شاهد خمیدگی بیشتری خواهیم بود.

گوشه های خمیده آیفون 15

گوشه های خمیده آیفون 15

اخبار ارسال شده توسط ShrimpApplePro همیشه موثق بوده و سابقه خوبی در اخبار گذشته داشته است. از جمله می توان به پیش بینی های وی در مورد طراحی اپل واچ سری 8 اشاره کرد. همچنین این اولین منبعی بود که از طراحی قاب جدید با لبه های خمیده تر برای آیفون 15 در ماه نوامبر رونمایی کرد.

با نزدیک شدن به زمان عرضه و عرضه نسل جدید آیفون 15، اخبار بیشتری در این زمینه منتشر می شود آنارماگوس منتشر خواهیم کرد.