منو سایت

GitHub Pro; چگونه از GitHub استفاده کنم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
GitHub Pro; چگونه از GitHub استفاده کنم؟

اگر در زمینه برنامه نویسی یا هر حرفه مرتبط با وب فعالیت می کنید، به خوبی از سختی های این شغل آگاه هستید. بسیاری از مواقع زمانی که در کدنویسی خود با مشکل مواجه می شوید، به یک پشتیبان نیاز دارید تا به سوالات شما پاسخ دهد. یک پلتفرم اجتماعی برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب به نام GitHub چیزی هست که در این زمینه به شما کمک می کند. در این مقاله توسط آنارماگوس در مورد ویژگی های GitHub Pro صحبت کرده ایم، با ما همراه باشید.

لازم به ذکر است مهمترین ماموریت GitHub Pro یافتن اشکالات در کد نوشته شده و کمک به توسعه دهنده برای رفع آنهاست.

مزایای GitHub Pro

با خرید اشتراک GitHub Pro، به ویژگی ها و قابلیت های زیر دسترسی خواهید داشت:

 • به گروه توسعه دهندگان جهانی بپیوندید و با به اشتراک گذاری بیلدها از آنها کمک بگیرید
 • امکان تغییر و ارتقاء نسخه های قبلی بدون کوچکترین آسیبی به کدهای جدید
 • همکاری گروهی و گروهی و استفاده از نظرات سایر توسعه دهندگان مشهور جهان
 • امکان تست نسخه نوشته شده و تصحیح آن
 • تشخیص خطا در نسخه های مکتوب و اقدام برای اصلاح آنها
 • دسترسی به مکانی برای ذخیره کدهای شما
 • امکان نوشتن گزارش برای همه توسعه دهندگان (اطلاع از هر تغییر ایجاد شده)
 • شما صفحات Gists دارید
 • امکان بایگانی نسخه های موجود در مخازن باز
ویژگی های GitHub Pro

ویژگی های GitHub Pro

مراحل استفاده از GitHub Pro

برای شرکت در انجمن توسعه دهندگان و برنامه نویسان، باید موارد زیر را انجام دهید:

 1. یک حساب GitHub Pro ایجاد کنید

در مرحله اول و بعد از آن یک اشتراک GitHub Pro بخرید وارد شوید و حساب کاربری خود را تعریف کنید. لازم به ذکر است که اکانت اشتراکی GitHub Pro خدمات و امکانات زیادی را در اختیار مشترکین قرار می دهد که از مهمترین آنها می توان به نمایش برنامه ها و کدهای نوشته شده توسط برنامه نویسان مطرح دنیا و کمک گرفتن از آنها اشاره کرد.

 1. برنامه Git را نصب کنید

برنامه Git بر روی دستگاه خود نصب کنید. لازم به ذکر است Git یک سیستم کنترل منبع باز است. (منبع باز به منابعی اطلاق می شود که امکان همکاری با تیمی به رهبری یک یا چند نفر وجود دارد.)

 1. یک مخزن ایجاد کنید

مخزن یعنی مخزن به اختصار Repo نامیده می شود. هر پروژه به صورت جداگانه دارای مخزن منحصر به فرد خود است که شامل تمام فایل های نوشته شده است.

 1. جدا کردن یک مخزن باز

اگر می خواهید روی پروژه ای که در Git نوشته شده و در دسترس است کار کنید و آن را بهبود بخشید و گسترش دهید، باید آن را فورک کنید. سپس تغییرات خود را انجام دهید. در این راه شما نیز در ایجاد این پروژه نقش و مشارکت دارید.

لازم به ذکر است با فورک کردن به به روز رسانی های مربوط به این مخزن نیز دسترسی خواهید داشت.

 1. درخواست دانلود GitHub Pro

در این مرحله، می توانید تغییراتی که در مخزن پروژه مربوطه ایجاد کرده اید را به دیگر توسعه دهندگان و برنامه نویسان نشان دهید. در این میان برنامه نویس اصلی این پروژه نیز کار شما را می بیند و در صورت مثبت بودن نظر او کار شما را به پروژه خود اضافه می کند.

آخرین کلمه

مصرف کنندگان ایرانی وضعیت بهتری دارند نرم افزار تغییر IP هنگام استفاده از این سرویس، کشور خود را استفاده کرده و تغییر دهید. (منطقه پیشنهادی ما آمریکا است.)

پس از خرید اکانت GitHub Pro از Enargift، می توانید اطلاعات هویتی خود را تغییر داده و سپس از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است که اگر یک حساب کاربری حرفه ای ایجاد کنید، بیشتر در بین توسعه دهندگان جهانی دیده می شوید و مشتریان بیشتری پیدا می کنید.

اگر اهل برنامه نویسی هستید و می خواهید مهارت های برنامه نویسی خود را بهبود ببخشید، اشتراک JetBrain آن را از Enargift دریافت کنید.