منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • Mediana بزرگترین سامانه پیامک انبوه مبتنی بر وب است

Mediana بزرگترین سامانه پیامک انبوه مبتنی بر وب است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Mediana بزرگترین سامانه پیامک انبوه مبتنی بر وب است

مرور: در دنیای برنامه نویسی، یک اصلاح رایج به نام وب سرویس وجود دارد که اگر برنامه نویس یا صاحب وب سایت هستید، حتما حداقل یک بار نام آن را شنیده اید. وب سرویس رابطی است که بر روی بستر وب پیاده سازی می شود. در این مقاله از طریق این رابط وب سایت پیامک ارسال می کنیم. برای آموزش ارسال پیامک از طریق سایت این مقاله را مطالعه کنید.

در دنیای برنامه نویسی، یک اصلاح رایج به نام وب سرویس وجود دارد که اگر برنامه نویس یا صاحب وب سایت هستید، حتما حداقل یک بار نام آن را شنیده اید. وب سرویس رابطی است که بر روی بستر وب پیاده سازی می شود. در این مقاله از طریق این رابط وب سایت پیامک ارسال می کنیم. برای آموزش ارسال پیامک از طریق سایت این مقاله را مطالعه کنید.

وب سرویس چیست؟

قبل از پرداختن به وب سرویس ارسال پیامک، بیایید با کاربرد و عملکرد وب سرویس بیشتر آشنا شویم. وب سرویس یک رابط برنامه نویسی به پلت فرم وب است. با استفاده از استانداردهایی مانند http، وب سرویس مکانیزمی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید اطلاعات را بین سیستم های مختلف تبادل کنید. می توان گفت وب سرویس پلی بین نرم افزار و نرم افزار یا کلاینت و نرم افزار ایجاد می کند، مانند وب سرویس SMS که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

یک وب سرویس می تواند بر روی سیستم عامل و همچنین بر روی برنامه نویسی های مختلف اجرا شود و عملکرد یکسانی داشته باشد.

از جمله کارکردها و کاربردهای وب سرویس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به زبان برنامه نویسی بستگی ندارد
 • بهبود ارتباط با بخش های مختلف نرم افزار
 • به سیستم عامل ها بستگی ندارد
 • تسهیل ارتباط بین نرم افزار و مشتری
 • اطلاعات را یکپارچه کنید

وب سرویس پیامک چیست و چه کاربردی دارد؟

وب سرویس پیامک همانطور که از نامش پیداست پلی بین سایت و پنل پیامک است. با آن می توانید از طریق وب سایت یا فروشگاه آنلاین خود پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک ساده ترین راه برای ارتباط با مشتریان و ورود به حساب کاربری است. با این روش می توانید تجربه کاربری خوبی برای سایت خود ایجاد کنید.

پیگیری سفارش، عضویت، ارسال رمز عبور، اعلان ها از جمله مواردی هستند که می توانید با استفاده از وب سرویس در سایت خود پیاده سازی کنید.

وب سرویس پیامک چیست و چه کاربردی دارد؟
وب سرویس پیامک چیست و چه کاربردی دارد؟

ویژگی های وب سرویس پیام کوتاه

 • امکان ارسال تکی
 • امکان ارسال گزارش
 • اطمینان از بانک کامل و به روز برای انواع مطالب ارسالی
 • تحویل با کد پستی
 • امکان ارسال با کارت
 • برنامه تحویل
 • امکان ارسال پیامک صوتی
 • نوت بوک بسازید و کلاینت ها را جدا کنید
 • مشاهده وضعیت ارسال پیامک

مزیت استفاده از وب سرویس پیام کوتاه برای کسب و کار شما چیست؟

استفاده از وب سرویس پیامک بسته به ماهیت و فعالیت سایت شما می تواند متفاوت باشد که از رایج ترین کاربردها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ارتباط آسان و سریع با کاربر
 2. مدیریت ارتباط و پیام با مشتریان
 3. اس ام اس را جایگزین ایمیل کنید
 4. افزایش امنیت سایت و اطلاعات کاربران
 5. ارسال اس ام اس به ایمیل و آدرس
 6. ارسال پیامک اطلاع رسانی
 7. انجام بازاریابی معکوس
 8. اجرای پیامکی سیستم های مدیریت مالی و حسابداری
 9. تایید حساب کاربری

افزونه های پیامکی

وب سرویس پیامک نیاز به دانش برنامه نویسی دارد اما افزونه های پیامک بر خلاف آنها به راحتی و بدون کدنویسی بر روی سایت شما نصب می شوند و قسمت های مختلف آن را به پیامک مجهز می کنند. اگر سایت شما با سیستم های مدیریت محتوا بدون دانش برنامه نویسی نوشته شده است، می توانید سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را به پیامک مجهز کنید.

پنل اس ام اس مادیانا
پنل اس ام اس مادیانا

پنل اس ام اس مادیانا

سرعت بالای رسیدن پیامک به مشتری این ابزار را برای اطلاعات و اخبار وابسته به زمان بسیار مهم کرده است. سیستم های زیادی وجود دارند که وب سرویس پیامک را ارائه می دهند که مهمترین عاملی که در انتخاب وب سرویس پیامک باید به آن توجه کرد سرعت ارسال پیامک است.

سامانه پیامکی مدیانا حرفه ای ترین سامانه پیامکی کشور است که سال هاست در زمینه ارائه خدمات پیامکی به ویژه وب سرویس تخصصی پیامک فعالیت می کند. مادیانا با ارائه بالاترین سرعت ارسال، وب سرویس پیامک x، y، SDK های مختلف و افزونه پیامک رایگان، کامل ترین ابزار ارسال پیامک از طریق سایت را در اختیار شما قرار می دهد.

اگر تصمیم دارید سایت خود را به ابزار پیامک مجهز کنید کافی است نرخ پنل پیامک و سایر سیستم ها را با هم مقایسه کنید. پنل پیامک مدیانا برخلاف سایر سامانه های پیامکی به صورت رایگان در اختیار کاربران این سامانه قرار می گیرد.

نتیجه

در این مقاله به تعریف وب سرویس و کاربرد آن برای وب سایت ها پرداختیم. در زیر به معرفی وب سرویس پیامک پرداختیم که رابط بین پنل پیامک و سایت های شماست. با استفاده از وب سرویس پیامک می توانید از طریق وب سایت و فروشگاه اینترنتی خود پیامک ارسال کنید و وضعیت سفارش، رویدادها و تخفیف ها، رمز عبور و … را به مشتریان اطلاع دهید و از این طریق امنیت سایت خود را افزایش دهید.